Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Suministro de papel para fotocopiadoras e impresoras de inyección de tinta o láser
Referentienummer: CS/9999/1100810847/17/PA
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30197643 Fotokopieerpapier
II.1.4)Korte beschrijving:
Suministro de papel para fotocopiadoras e impresoras de inyección de tinta o láser, con destino a los centros sanitarios dependientes del Servicio Murciano de Salud, mediante licitación electrónica.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaKwaliteitscriterium - Naam: Oferta técnica / Weging: 45 puntos
Kostencriterium - Naam: Oferta económica / Weging: 55 puntos