Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Roba - 322985-2021
Hrvatska-Samobor: Sol za posipavanje cesta
2021/S 122-322985
Obavijest o nadmetanju
Roba
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Sol za posipavanje cesta
Referentni broj: 28/2021
II.1.2)Glavna CPV oznaka
34927100 Sol za posipavanje cesta
II.1.4)Kratak opis:
Nabava soli za posipavanje cesta, okvirne količine prema troškovniku, putem okvirnog sporazuma na dvije godine s jednim gospodarskim subjektom.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 2 200 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave: