Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Forureningsfaktorer i gødningsmidler: Vurdering af risici forbundet med deres tilstedeværelse og af de socioøkonomiske konsekvenser af en mulig begrænsning i henhold til REACH
Sagsnr.: ENV/2019/OP/0001
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Der er tale om 3 adskilte, men indbyrdes forbundne opgaver:
— at vurdere tilstedeværelsen af forureningsfaktorer i gødningsmidler og udarbejde en forberedende analyse af valgmuligheder for forvaltning med henblik på regulering (pre-RMOA, pre-regulatory Management Option Analysis) og et forberedende dossier vedrørende bilag XV
— at screene de data, der er tilgængelige i registreringsdossierer og i litteratur
— at vurdere udfordringerne i en analyse af alternativer til gødningsmidler.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 400 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)90700000 Tjenester på miljøområdet
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Forureningsfaktorer i gødningsmidler: vurdering af risici forbundet med deres tilstedeværelse og af de socioøkonomiske konsekvenser af en mulig begrænsning i henhold til REACH.
Services - 323039-2019
Belgique-Bruxelles: Agents contaminants dans les engrais : Évaluation des risques de leur présence et des impacts socio-économiques d'une possible restriction dans le cadre du REACH
2019/S 132-323039
Avis de marché
Services
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Agents contaminants dans les engrais : Évaluation des risques de leur présence et des impacts socio-économiques d'une possible restriction dans le cadre du REACH
Numéro de référence: ENV/2019/OP/0001
II.1.2)Code CPV principal
90700000 Services relatifs à l'environnement
II.1.4)Description succincte:
Il y a 3 tâches séparées mais liées :
— évaluer la présence de contaminants dans les engrais et produire un rapport d'analyse de l'option de gestion pré-réglementaire (pré-RMOA) et un dossier pré-annexe XV,
— examiner les données disponibles dans les dossiers d'enregistrement et dans la littérature,
— évaluer les défis d'une analyse des solutions de remplacement pour les engrais.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 400 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Agents contaminants dans les engrais : évaluation des risques de leur présence et des impacts socio-économiques d'une possible restriction dans le cadre du REACH.
Seirbhísí - 323039-2019
Belgium-Brussels: Contaminants in fertilisers: Assessment of the Risks from their Presence and of the Socio-economic Impacts of a Possible Restriction under Reach
Contract notice
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Contaminants in fertilisers: Assessment of the Risks from their Presence and of the Socio-economic Impacts of a Possible Restriction under Reach
Reference number: ENV/2019/OP/0001
II.1.2)Main CPV code
90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
There are 3 separated but interlinked tasks:
— to assess the presence of contaminants in fertilisers and to produce pre-regulatory Management Option Analysis (pre-RMOA) and a pre-Annex XV dossier,
— to screen the data available in registration dossiers and in literature,
— to assess the challenges of an analysis of alternatives for fertilisers.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 400 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Contaminants in fertilisers: assessment of the risks from their presence and of the socio-economic impacts of a possible restriction under REACH.
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Teršalai trąšose: jų buvimo rizikos ir galimo apribojimo pagal REACH socialinio ekonominio poveikio vertinimas
Nuorodos numeris: ENV/2019/OP/0001
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
3 atskiros, bet tarpusavyje susijusios, užduotys:
— įvertinti teršalus trąšose ir parengti išankstinio reguliavimo valdymo pasirinkimo analizę (pre-RMOA) ir išankstinius XV priedo dokumentus,
— atrinkti duomenis, esančius registracijos dokumentuose ir literatūroje,
— įvertinti trąšų alternatyvų analizės iššūkius.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Teršalai trąšose: jų buvimo rizikos ir galimo apribojimo pagal REACH socialinio ekonominio poveikio vertinimas.
Pakalpojumi - 323039-2019
Beļģija-Brisele: Piesārņojošās vielas mēslošanas līdzekļos: novērtējums par to esamības riskiem, kā arī par REACH noteikto iespējamo ierobežojumu sociālekonomisko ietekmi
Paziņojums par līgumu
Pakalpojumi
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Piesārņojošās vielas mēslošanas līdzekļos: novērtējums par to esamības riskiem, kā arī par REACH noteikto iespējamo ierobežojumu sociālekonomisko ietekmi
Atsauces numurs: ENV/2019/OP/0001
II.1.2)Galvenās CPV kods
90700000 Vides pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Līgums ietver 3 atsevišķus, bet savstarpēji saistītus uzdevumus:
— novērtēt piesārņojošo vielu esamību mēslošanas līdzekļos un izveidot pirmsreglamentācijas pārvaldības iespēju analīzi un provizorisko XV pielikuma dokumentāciju,
— pārbaudīt reģistrācijas dokumentācijā un literatūrā pieejamos datus,
— izvērtēt problēmas, kas saistītas ar mēslošanas līdzekļu alternatīvu analīzi.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
Vērtība bez PVN: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Piesārņojošās vielas mēslošanas līdzekļos: novērtējums par to esamības riskiem un saskaņā ar REACH noteikto iespējamo ierobežojumu sociālekonomisko ietekmi