Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Szolgáltatások - 323159-2022
Németország-Karlsruhe: Az M szárny műszaki berendezéseire vonatkozó pályázati csomag felülvizsgálata
2022/S 116-323159
Előzetes tájékoztató
A hirdetmény kizárólag előzetes tájékoztatás céljára szolgál
Szolgáltatásmegrendelés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az M szárny műszaki berendezéseire vonatkozó pályázati csomag felülvizsgálata
Hivatkozási szám: JRC/KRU/2022/OP/1732-PIN
II.1.2)Fő CPV-kód
71300000 Mérnöki szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az M szárny műszaki berendezéseire vonatkozó pályázati csomag felülvizsgálata.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 150 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Közös Kutatóközpont (JRC) karlsruhei telephelye pályázati dokumentációt készít a jövőben megépítendő új nukleáris laboratóriumi épületéhez szükséges épületgépészeti berendezések munkálatainak és összeszerelésének feldolgozására, biztosítására, azok telepítésére és üzembe helyezésére (szellőztetés, feldolgozás, mechanikai, elektromos, vezérlési és kommunikációs technológia, valamint sugárvédelmi műszerek) irányuló több fontos pályázathoz.
A JRC Karlsruhe nyertes ajánlattevőt keres a teljes dokumentáció felülvizsgálatára és értékelésére a pályázati felhívások közzétételét megelőzően, a teljességre és érthetőségre vonatkozóan, a minőségbiztosítási folyamat részeként. Az épületgépészeti berendezések két pályázati csomagra oszlanak. A pályázati csomagok átfogó német nyelvű dokumentumokat és műszaki leírásokat tartalmaznak a BIM által támogatott 3D modell alapján. A tervek szerint az egységáras szerződés modelljére vonatkozóan részletes egyedi tételekkel elkészítik a munkálatok megvalósításával kapcsolatos pályázati dokumentációt.
A nyertes ajánlattevőnek holisztikus szempontból ellenőriznie kell a dokumentumok megszövegezését, koherenciáját és teljességét (azaz műszaki szempontból nem kell ellenőriznie, és nem kell belemennie a technikai részletekbe), és biztosítania kell, hogy a potenciális ajánlattevő teljes mértékben megértse, mi szükséges a mindenre kiterjedő ajánlat benyújtásához.
Az auditor feladata, hogy azonosítsa a hiányzó részleteket, hiányosságokat, következetlenségeket, buktatókat és hasonlókat, amelyek vitákhoz és további igényekhez vezethetnek egy későbbi szerződéses időszakban.
A két pályázati csomag dokumentumai késedelemmel lesznek elérhetők, valószínűleg 2022. szeptember vége és december vége felé, a felülvizsgálatot pedig minden esetben 4 héten belül el kell végezni és be kell fejezni.
S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Revízia balíka k obstarávaniu pre technickú inštaláciu krídla M
II.1.2)Hlavný kód CPV
71300000 Inžinierske služby
II.1.4)Stručný opis:
Revízia balíka k obstarávaniu pre technickú inštaláciu krídla M.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
II.2.4)Opis obstarávania:
Spoločné výskumné centrum Karlsruhe pripravuje súbor súťažných podkladov pre niekoľko dôležitých ponúk na priebeh prác a plánovanie montáže, doručenie, inštaláciu a uvedenie do prevádzky technického vybavenia budovy (ventilačné, procesné, mechanické, elektrické, regulačné a komunikačné technológie, ako aj prístroje radiačnej ochrany) pre ich novú budovu jadrových laboratórií, ktorá sa má vybudovať.
JRC Karlsruhe hľadá dodávateľa, ktorý preskúma a vyhodnotí všetky dokumenty z hľadiska úplnosti a zrozumiteľnosti pred zverejnením výziev na predloženie ponúk ako súčasť procesu zaistenia kvality. Technické vybavenie budovy je rozdelené na 2 balíky k obstarávaniu. Balíky k obstarávaniu obsahujú komplexný súbor dokumentov a technických opisov v nemčine na základe 3D modelu podporovaného informačným modelovaním budov (Building information modeling – BIM). Plánuje sa vypracovanie špecifikácií výkonnosti s podrobnými samostatnými položkami pre model zmluvy s jednotkovou cenou.
Dodávateľ skontroluje znenie, koherentnosť a úplnosť dokumentov z holistického hľadiska (t. j. nebude kontrolovať z technického hľadiska a nebude zachádzať do technických podrobností) a zabezpečí, aby potenciálny uchádzač plne pochopil, čo sa požaduje pri predložení kompletnej ponuky.
Očakávame, že audítor určí chýbajúce podrobnosti, medzery, nezrovnalosti, skryté riziká a podobne, ktoré by mohli viesť k sporom a ďalším nárokom počas neskoršieho zmluvného obdobia.
Dokumenty pre tieto 2 balíky k obstarávaniu budú k dispozícii s časovým oneskorením pravdepodobne koncom septembra a koncom decembra 2022 a preskúmanie by sa malo v každom prípade vykonať a ukončiť do 4 týždňov.