Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az (EU) 2017/821 rendelet (a konfliktusövezetekből származó ásványkincsekről szóló rendelet) szerinti kellő gondosság elvének megfelelő ellátási lánc rendszere egyenértékűségének elismerésére irányuló keretszerződés
Hivatkozási szám: TRADE2018/G3/G09
II.1.2)Fő CPV-kód79400000 Üzleti és vezetői tanácsadói és kapcsolódó szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Bizottságot az (EU) 2017/821 rendelet (más néven: a konfliktusövezetekből származó ásványkincsekről szóló rendelet) szerinti kellő gondosság elvének megfelelő ellátási lánc rendszere egyenértékűségének elismerésében támogató szolgáltatásokra irányuló keretszerződés.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 600 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)79400000 Üzleti és vezetői tanácsadói és kapcsolódó szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa o uznanie równoważności systemów należytej staranności w łańcuchu dostaw zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2017/821 (minerały z regionów ogarniętych konfliktami)
Numer referencyjny: TRADE2018/G3/G09
II.1.2)Główny kod CPV79400000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
II.1.4)Krótki opis:
Umowa ramowa ma objąć usługi wsparcia Komisji w uznaniu równoważności systemów należytej staranności w łańcuchu dostaw zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2017/821 (znanym również jako Rozporządzenie w sprawie minerałów z regionów ogarniętych konfliktami).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 600 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79400000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
II.2.4)Opis zamówienia:
Umowa ramowa ma objąć usługi wsparcia Komisji w uznaniu równoważności systemów w zakresie należytej staranności w łańcuchu dostaw zgodnie z rozporządzeniem UE 2017/821 (znanym również jako Rozporządzenie w sprawie minerałów z regionów ogarniętych konfliktami).