Een bug verstoort de manier waarop URL’s in aankondigingen in de vorm van e formulieren (eForms) worden weergegeven. We proberen het probleem snel op te lossen! Ondertussen raden wij u aan de komma (of enig ander bijzonder teken) aan het einde van de URL te verwijderen. Sorry voor het ongemak.
Diensten - 323864-2021
Submission deadline has been amended by:  334513-2021
België-Evere: Diensten voor sollicitatiebegeleiding
2021/S 122-323864
Aankondiging van een opdracht
Diensten
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Meerjarige overeenkomst (2022-2025) tegen prijslijst voor prestaties betreffende een beroepsomschakelingsprogramma in BELGIË ten behoeve van bepaalde actieve militairen
Referentienummer: MRMP-S/S-22SS300bis-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79611000 Diensten voor sollicitatiebegeleiding
II.1.4)Korte beschrijving:
Meerjarige overeenkomst (2022-2025) tegen prijslijst voor prestaties betreffende een beroepsomschakelingsprogramma in BELGIË ten behoeve van bepaalde actieve militairen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: