Доставки - 323965-2019
България-София: Касети с тонер
2019/S 132-323965
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с 6 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother („Брадър“) и Сanon („Канон“) във връзка със сключено рамково споразумение № СПОР-5/18.4.2019 г. от Централния орган за покупки за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“, обособена позиция № 2 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother („Брадър“) и Сanon („Канон“)“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка е с предмет доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother („Брадър“) и Сanon („Канон“) за нуждите на Министерство на труда и социалната политика