Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 324013-2019
България-София: Касети с тонер
2019/S 132-324013
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“ за нуждите на ИА ГИТ
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“ за нуждите на ИА ГИТ във връзка със сключено рамково споразумение № СПОР-4/18.4.2019 г. между Министерство на финансите и Централен орган за покупки и Кооперация „Панда“, „Ронос“ ООД, и „Роел — 98“ ООД от централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“ по обособена позиция № 1 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: