Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Administrace veřejných zakázek
Spisové číslo: 23013
II.1.2)Hlavní kód CPV75100000 Administrativní služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky na služby je uzavření Smlouvy o poskytování služeb s dodavatelem (dále v textu též "Smlouva"), na jejímž základě budou po dobu její platnosti zadavatelem zadávány a administrátorem prováděny služby, spočívající v komplexním zajištění administrace zadávacích řízení podlimitních a nadlimitních veřejných zakázek, a to jak pro dodávky, služby, tak i stavební práce. Součástí poskytovaných služeb bude rovněž poskytování odborné konzultační a poradenské služby související s přípravou zadávacího řízení. Administrace veřejných zakázek bude prováděna v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "ZZVZ") a v souladu s aktuální interní Směrnicí zadavatele o veřejných zakázkách, a dále s pokyny poskytovatele dotace u veřejných zakázek, u nichž bude zadavatel o dotaci žádat, přičemž v základních podrobnostech bude administrace veřejných zakázek zahrnovat zejména, nikoliv však výlučně, následující činnosti: • čin