Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
EA Meubilair Reclassering Nederland
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie39100000 Meubilair
II.1.4)Korte beschrijving:
Binnen de scope van perceel 1 valt het leveren van standaard kantoormeubilair conform interieurstijl. Zoals leveren en monteren van het kernassortiment en niet kern assortiment meubilair. Leveren van thuiswerk bureaustoel.Correctief onderhoud.
Binnen de scope van perceel 2 valt het leveren van werkplaatsmeubilair voor Reclassering Nederland. Zoals werktafels, werkstoelen, werkplaats lockers/lockerkasten, kantinemeubilair, stellingen, montage van het werkplaatsmeubilair waarbij certificering van toepassing is.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Standaard kantoormeubilair
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)39130000 Kantoormeubilair
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het meubilair wordt grofweg in vier vormen besteld, namelijk 1) naar aanleiding van een huisvestingsproject waarin een (gedeeltelijke) locatie vernieuwd en/of ingericht wordt waarmee de locatie conform de interieurstijl wordt ingericht door de projectleiders Huisvesting (besteller). Daarnaast worden er 2) enkele meubelstukken besteld door de projectleiders Huisvesting en 3) kleine items en 4) thuiswerkbureaustoel door de Coördinator Facilitaire Zaken (besteller).
Standaard werkplaatsmeubilair
Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)43800000 Werkplaatsuitrusting
Het werkplaatsmeubilair wordt grofweg in drie vormen besteld, namelijk 1) naar aanleiding van een huisvestingsproject waarin een (gedeeltelijk) werkplaats vernieuwd en/of ingericht wordt door de Projectleiders Huisvesting (besteller). Daarnaast worden er 2) enkele meubelstukken besteld door de Projectleiders Huisvesting en 3) kleine items door de Coördinator Facilitaire Zaken (besteller) .