Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Služby - 324693-2017
Belgie-Brusel: Technická pomoc s prováděním stavebních projektů v oblastech stavebního inženýrství, architektury a množstevních kalkulací
2017/S 157-324693
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Technická pomoc s prováděním stavebních projektů v oblastech stavebního inženýrství, architektury a množstevních kalkulací.
Spisové číslo: OIB.02/PO/2017/042/773.
II.1.2)Hlavní kód CPV
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
II.1.4)Stručný popis:
Cílem této zakázky je poskytnout technickou pomoc s prováděním stavebních projektů (renovace, asanace nebo (re-)konstrukce) v oblasti stavebního inženýrství, architektury a množstevních kalkulací.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 8 810 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Technická pomoc s prováděním stavebních projektů v oblastech stavebního inženýrství, architektury a množstevních kalkulací v Bruselu
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
71200000 Architektonické a související služby
71210000 Architektonické poradenství
71221000 Architektonické služby pro budovy
71222000 Architektonické služby pro venkovní prostory
71223000 Architektonické služby pro přístavbu budov
71240000 Architektonické, technické a plánovací služby
71241000 Studie proveditelnosti, poradenství, analýza
71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů
71244000 Výpočet nákladů, sledování nákladů
71245000 Schvalovací plány, dílenské výkresy a specifikace
71246000 Určování a sestavování výkazu výměr pro stavbu
71247000 Dohled nad stavebními pracemi
71250000 Architektonické, technické a zeměměřičské služby
71310000 Poradenské inženýrství a stavební služby
71312000 Poradenství v oblasti pozemního stavitelství
71313400 Posouzení vlivu stavby na životní prostředí
71313420 Ekologické normy pro stavbu
71313440 Služby spojené s posouzením vlivu stavby na životní prostředí
71315000 Stavební služby
71315100 Poradenství v oblasti stavebních materiálů
71315200 Stavební poradenství
71315210 Poradenství v oblasti stavebních služeb
71315300 Stavební geodézie
71321100 Hospodárnost budov
II.2.4)Popis zakázky:
Poskytování technické pomoci s prováděním stavebních projektů (renovace, asanace nebo (re-)konstrukce) v oblasti stavebního inženýrství, architektury a množstevních kalkulací, která se bude týkat zejména budov obývaných nebo řízených Evropskou komisí v Bruselu, ale i budov jiných orgánů nebo institucí EU, s nimiž Komise uzavřela dohodu o úrovni služeb; tyto mohou být realizovány jinde na území EU.
Technická pomoc s prováděním stavebních projektů v oblastech stavebního inženýrství, architektury a množstevních kalkulací v Karlsruhe
Část č.: 2
Poskytování technické pomoci s prováděním stavebních projektů (renovace, asanace nebo (re-)konstrukce) v oblasti stavebního inženýrství, architektury a množstevních kalkulací, které se budou týkat zejména budov Evropské komise v Karlsruhe (Německo) obývaných Společným výzkumným střediskem (JRC) v souladu s jaderným regulačním rámcem.
Usluge - 324693-2017
Belgija-Bruxelles: Tehnička pomoć pri provedbi građevinskih projekata u područjima inženjeringa, arhitekture te izrade predmjera i predračuna radova
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Tehnička pomoć pri provedbi građevinskih projekata u područjima inženjeringa, arhitekture te izrade predmjera i predračuna radova
Referentni broj: OIB.02/PO/2017/042/773.
II.1.2)Glavna CPV oznaka
71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
II.1.4)Kratak opis:
Cilj je ovog ugovora pružanje tehničke pomoći pri provedbi građevinskih projekata (obnova, ponovna izgradnja ili (re)konstrukcija) u području inženjeringa, arhitekture te izrade predmjera i predračuna radova.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 8 810 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Tehnička pomoć pri provedbi građevinskih projekata u područjima inženjeringa, arhitekture te izrade predmjera i predračuna radova u Bruxellesu
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
71200000 Arhitektonske i srodne usluge
71210000 Savjetodavne arhitektonske usluge
71221000 Arhitektonske usluge za zgrade
71222000 Arhitektonske usluge za površine na otvorenom
71223000 Arhitektonske usluge za nadogradnju zgrada
71240000 Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja
71241000 Studija izvodljivosti, savjetodavna usluga, analiza
71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova
71244000 Kalkulacija troškova, praćenje troškova
71245000 Nacrti za odobrenje, radni nacrti i specifikacije
71246000 Određivanje i navođenje količina u graditeljstvu
71247000 Nadzor građevinskih radova
71250000 Arhitektonske, tehničke i geodetske usluge
71310000 Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu
71312000 Savjetodavne usluge u području visokogradnje
71313400 Procjena utjecaja na okoliš za građevinu
71313420 Ekološke norme za građevinu
71313440 Usluge procjene utjecaja na okoliš (EIA) za građevinu
71315000 Usluge na području građenja
71315100 Savjetodavne usluge na području građevnog materijala
71315200 Savjetodavne usluge na području građenja
71315210 Savjetodavne usluge na području instalacija zgrade
71315300 Usluge izmjere zgrade
71321100 Usluge u području ekonomike građenja
II.2.4)Opis nabave:
Pružanje tehničke pomoći pri provedbi građevinskih projekata (obnova, ponovna izgradnja ili (re) konstrukcija) u područjima inženjeringa, arhitekture te izrade predmjera i predračuna radova, koja poglavito obuhvaća zgrade u kojima se nalazi ili kojima upravlja Europska komisija, ali i druge institucije ili tijela EU-a s kojima Komisija ima sporazum o razini usluga; one se mogu nalaziti drugdje na teritoriju EU-a.
Tehnička pomoć pri provedbi građevinskih projekata u područjima inženjeringa, arhitekture te izrade predmjera i predračuna radova u Karlsruheu
Grupa br.: 2
Pružanje tehničke pomoći pri provedbi građevinskih projekata (obnova, ponovna izgradnja ili (re)konstrukcija) u području inženjeringa, arhitekture te izrade predmjera i predračuna radova, koja poglavito obuhvaća zgrade Europske komisije u Karlsruheu (Njemačka) u kojima se nalazi Zajednički istraživački centar (JRC) te koje podliježu nuklearnom regulatornom okviru.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Szakmai segítségnyújtás építési projektek kivitelezéséhez mérnöki, építészeti és anyagmennyiség-becslési területen.
II.1.2)Fő CPV-kód
71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés célja szakmai segítségnyújtás biztosítása építési projektek kivitelezéséhez (renoválás, átépítés vagy [újjá]építés) mérnöki, építészeti és anyagmennyiség-becslési területen.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 8 810 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Szakmai segítségnyújtás építési projektek kivitelezéséhez mérnöki, építészeti és anyagmennyiség-becslési területen Brüsszelben
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71200000 Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások
71210000 Építészeti tanácsadó szolgáltatások
71221000 Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások
71222000 Szabadtéri területekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások
71223000 Épületbővítéssel kapcsolatos építészeti szolgáltatások
71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
71241000 Megvalósíthatósági tanulmány, tanácsadó szolgáltatás, elemzés
71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés
71244000 Költségszámítás, költségfelügyelet
71245000 Jóváhagyási és kiviteli tervek, specifikációk
71246000 Építkezéshez szükséges mennyiségek meghatározása és jegyzékbe vétele
71247000 Építési munka felügyelete
71250000 Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások
71310000 Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások
71312000 Építőmérnöki tanácsadó szolgáltatások
71313400 Építkezéssel kapcsolatos környezeti hatáselemzés
71313420 Építkezéssel kapcsolatos környezetvédelmi szabványok
71313440 Építkezéssel kapcsolatos környezeti hatáselemzéshez (EIA) kapcsolódó szolgáltatások
71315000 Épületekkel kapcsolatos szolgáltatások
71315100 Építőanyaggal kapcsolatos tanácsadói szolgáltatások
71315200 Építési tanácsadó szolgáltatások
71315210 Gépészeti tanácsadó szolgáltatások
71315300 Épületfelmérési szolgáltatások
71321100 Kivitelezésgazdaságossági szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Szakmai segítségnyújtás építési projektek kivitelezéséhez (renoválás, átépítés vagy [újjá]építés) mérnöki, építészeti és anyagmennyiség-becslési területen, főként az Európai Bizottság által Brüsszelben használt vagy kezelt épületekre kiterjedően, ugyanakkor azon egyéb uniós intézmények vagy szervek épületeire is kiterjedően, amelyekkel a Bizottság szolgáltatásiszint-megállapodást kötött; előfordulhat, hogy ezek az Európai Unió területén belül máshol helyezkednek el.
Szakmai segítségnyújtás építési projektek kivitelezéséhez mérnöki, építészeti és anyagmennyiség-becslési területen Karlsruhéban
Rész száma: 2
Szakmai segítségnyújtás építési projektek kivitelezéséhez (renoválás, átépítés vagy [újjá]építés) mérnöki, építészeti és anyagmennyiség-becslési területen, főként az Európai Bizottságnak a Közös Kutatóközpont (Joint Research Centre, JRC) által használt karlsruhei (Németország) épületeire kiterjedően, amelyek a nukleáris szabályozási keret hatálya alá tartoznak.