Építési beruházás - 324959-2017
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2017/S 157-324959
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés a KEHOP 2.2.2.-15-2015-00031 azonosítószámú projekt keretében, Recsk, Bugyi, Pétervására és Csömör településeken megvalósítandó szennyvíztisztító telep, illetve csatornahálózat.
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Kormány az Európai Unió vagy más nemzetközi szervezet felé vállalt kötelezettséggel összefüggő, a 2007-2013 programozási időszakban a Kormány által a nemzeti fejlesztési miniszter hatáskörébe utalt beruházások, valamint a 2014-2020 programozási időszakban a szennyvízelvezetési és -tisztítási, a hulladékgazdálkodási és az ivóvízminőség-javító beruházások megvalósításáról szóló 339/2014. (XII. 19.) rendeletében Ajánlatkérő feladatai közé utalja többek között a szennyvízelvezetési és -tisztítási beruházások megvalósításához szükséges közbeszerzési eljárások lebonyolítását.
Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés a KEHOP 2.2.2.-15-2015-00031, a KEHOP 2.2.2.-15-2015-00005, a KEHOP 2.2.2.-15-2015-00041 illetve a KEHOP 2.2.2.-15-2015-00038 azonosítószámú projekt keretében, Recsk, Bugyi, Pétervására és Csömör településeken megvalósítandó szennyvíztisztító telep, illetve csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Recsk:
Szennyvíztelep.
Mértékadó napi szennyvízmennyiség: 1 350 m3/d.
Biológiai kapacitás: 8 655 LE.
Szennyvízelvezető rendszer.
Gravitációs csatorna 160 < DN ≤ 200 PVC, nyílt árkos közmű csatorna építés, összes járulékos munkával együtt, zöld területen építendő 1 512 m.
160 < DN ≤ 200 PVC, nyílt árkos közmű csatorna építés, összes járulékos munkával együtt, sávos úthelyreállítás 1 928 m.
Nyomott csatorna DN ≤ 90 KPE, nyílt árkos közmű csatorna építés, összes járulékos munkával együtt, zöld területen építendő 220 m.
DN ≤ 90 KPE, nyílt árkos közmű csatorna építés, összes járulékos munkával együtt, sávos úthelyreállítás 710,5 m.
Műtárgyak építése – ≤ 10m3/h átemelő építse, összes járulékos munkával együtt 5 db.
> 10, ≤ 25 m3/h átemelő építse, összes járulékos munkával együtt 1 db.
Sajtolás > DN 300, ≤ DN 400 védőcső sajtolás, összes járulékos munkával együtt 37,4 m.
> DN 400, ≤ DN 500 védőcső sajtolás, összes járulékos munkával együtt 37,4 m.
Irányított fúrás – ≤ DN 100 irányított fúrás, összes járulékos munkával együtt 9 m.
Átemelő rekonstrukció – ≤ 10m3/h átemelő műtárgy rekonstrukciója, összes járulékos munkával együtt 8 db.
— ≤ 10m3/h átemelő műtárgy szivattyúcsere (2 db/átemelő), összes járulékos munkával együtt 4 db.
Bugyi:
Gravitációs csatorna 160 < DN ≤ 200 PVC, nyílt árkos közmű csatorna építés, összes járulékos munkával együtt, zöld területen építendő 68 m.
160 < DN ≤ 200 PVC, nyílt árkos közmű csatorna építés, összes járulékos munkával együtt, sávos úthelyreállítás 1468 m.
Nyomott csatorna DN ≤ 90 PVC, nyílt árkos közmű csatorna építés, összes járulékos munkával együtt, sávos úthelyreállítás 366 m.
Műtárgyak építése Egyedi vasbeton műtárgy építése (dúcolás, víztelenítés, zsaluzás, betonacél szerelés) 150 m3.
Átemelők építése 2 db.
Csömör:
Mértékadó napi szennyvízmennyiség: 1 500 m3/d.
Biológiai kapacitás: 12729LE.
Nyomott csatorna D 9063 PE0 375,0 m.
Házi átemelő 1 721 db.
Pétervására:
Mértékadó napi szennyvízmennyiség: 1 000 m3/d.
Biológiai kapacitás: 8760 LE.
Indító és fogadó akna készítés.
< 10m3/h átemelő műtárgy rekonstrukciója összes járulékos munkájával együtt 1 db.
Átemelő rekonstrukció > 10, ≤ 25 m3/h átemelő műtárgy rekonstrukciója, összes járulékos munkával együtt 4 db.
> 25, ≤ 50 m3/h átemelő műtárgy rekonstrukciója, összes járulékos munkával együtt 4 db.
> 100 m3/h átemelő műtárgy rekonstrukciója, összes járulékos munkával együtt 2 db.
> 10, ≤ 25 m3/h átemelő műtárgy szivattyúcsere és szerelvénycsere (2 db/átemelő), összes járulékos munkával együtt 2 db.
> 25, ≤ 50 m3/h átemelő műtárgy szivattyúcsere és szerelvénycsere (2 db/átemelő), összes járulékos munkával együtt 4 db.
> 100 m3/h átemelő műtárgy szivattyúcsere (2 db/átemelő), összes járulékos munkával együtt 2 db.