Usługi - 325148-2014
Wyświetl widok skrócony
Polska-Zielona Góra: Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
2014/S 184-325148
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Usługi
Dyrektywa 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
„Modernizacja pojazdu kolejowego typu 218Mc (SA133-007) przy wykonaniu czynności z zakresu utrzymania naprawczego wg poziomu utrzymania 4 (PU4).”
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Kategoria usług: nr 1: Usługi konserwacyjne i naprawcze
Kod NUTS PL43 Lubuskie
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na modernizacji pojazdu szynowego typu 218 Mc o oznaczeniu kolejowym SA133-007, przy wykonaniu czynności z zakresu utrzymania naprawczego wg poziomu utrzymania 4 (PU4).
2. Pojazd stanowi własność Województwa Lubuskiego, a jego użytkownikiem jest licencjonowany przewoźnik Przewozy Regionalne sp. z o.o. zwany dalej „Użytkownikiem”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SIWZ.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
50222000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)
Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
Wartość: 3 905 250 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23