Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dodávky ZP-IVD - Dodávky souprav pro stanovení parametrů koagulace (PT, PTT, fibrinogen, trombinový čas, antitrombin, D Dimer, Anti-Xa)
II.1.2)Main CPV code33694000 Diagnostic agents
II.1.4)Short description:
Předmětem veřejné zakázky jsou:
a)pravidelné dodávky reagencií a originálního provozního spotřebního materiálu k materiálnímu zajištění stanovení parametrů koagulace (PT, PTT, fibrinogen, trombinový čas, antitrombin, D Dimer, Anti-Xa)
b)bezplatné zapůjčení a instalace:
-nového automatického koagulometru včetně řídícího počítače a tiskárny, se zajištěním jeho případné modernizace za dobu plnění předmětu veřejné zakázky
-výkonného záložního koagulometru (může být repasovaný, stáří max. do 5 let.)
Blíže viz ZD.