Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Suministro de soportes para forfaits para las estaciones de esquí y montaña de FGC turismo
Nuorodos numeris: PO41/22
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas22457000 Įėjimo kortelės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
VI dalis: Papildoma informacija