Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4
Numer referencyjny: OSP.1.2022
II.1.2)Główny kod CPV34144210 Wozy strażackie
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji 2022), średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, z napędem 4x4, dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławoszynie - 1 SZT.