This notice aims at reducing time limits for receipt of tenders
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dąbrówka.
Reference number: IR.271.1.10.2022
II.1.2)Main CPV code90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
II.1.4)Short description:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z nieruchomości, na których nie mieszkają mieszkańcy, a powstają odpady (instytucje publiczne), z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych zwanym dalej PSZOK (bez prowadzenia, sam odbiór i zagospodarowanie odpadów), oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z likwidacji dzikich wysypisk. Wykonawca zobowiązany jest do odebrania wskazanych w niniejszym opisie odpadów i ich zgodnego z prawem zagospodarowania. Zamawiający będzie rozliczał się z Wykonawcą za każdą 1 Mg odebranych i zagospodarowanych odpadów komunalnych.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: