II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa odczynników chemicznych i diagnostycznych oraz materiałów laboratoryjnych dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Numer referencyjny: RZP/PN/35/20
II.1.2)Główny kod CPV33696300 Odczynniki chemiczne
II.1.4)Krótki opis:
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 13 pakietów:
— pakiet nr 1 – testy owulacyjne,
— pakiet nr 2 – odczynniki do pomiaru stężeń,
— pakiet nr 3 – odczynniki chemiczne,
— pakiet nr 4 – testy zapachowe,
— pakiet nr 5 – odczynniki do immunologii,
— pakiet nr 6 – odczynniki i materiały do platformy Architect,
— pakiet nr 7 – zestaw do oznaczania glutationu,
— pakiet nr 8 – zestawy do ilościowego oznaczania stężenia witamin,
— pakiet nr 9 – róż bengalski,
— pakiet nr 10 – przeciwciała monoklonalne,
— pakiet nr 11 – testy do oznaczania krwi,
— pakiet nr 12 – odczynniki biochemiczne,
— pakiet nr 13 – paski do oceny ketonemii.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załączniki nr 2.1–2.13 do SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696300 Odczynniki chemiczne
33696500 Odczynniki laboratoryjne
33192500 Probówki
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:
Odczynniki do pomiaru stężeń
Część nr: 2
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.2 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.3 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.4 do SIWZ.
Odczynniki do immunologii
Część nr: 5
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.5 do SIWZ.
Odczynniki i materiały do platformy Architect
Część nr: 6
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.6 do SIWZ.
Zestaw do oznaczania glutationu
Część nr: 7
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.7 do SIWZ.
Zestawy do ilościowego oznaczania stężenia witamin
Część nr: 8
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.8 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.9 do SIWZ.
Przeciwciała monoklonalne
Część nr: 10
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.10 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.11 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.12 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.13 do SIWZ.