Diensten - 326255-2022
Hongarije-Boedapest: Exploitatie van haven
2022/S 116-326255
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Neszmély-Dunaradvány révátkelő komp üzemeltetése
Referentienummer: EKR000760612022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
63721200 Exploitatie van haven
II.1.4)Korte beschrijving:
Neszmély-Dunaradvány révátkelő komp üzemeltetése.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 400 000 000.00 HUF
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
63726600 Scheepsexploitatiediensten
60610000 Vervoer per veerboot
60640000 Scheepvaartactiviteiten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Az SKHU/1601/2.2.1/362 sz. Interreg megállapodás keretén belül, Neszmély 0425/1 hrsz.-ú területen, létesített Neszmély - Dunaradvány (Radvaň nad Dunajom) komprév komplex üzemeltetési tevékenységét a Magyar Közút Nonprofit Zrt. (továbbiakban MK, vagy Ajánlatkérő) az általa rendelkezésre bocsátott önjáró komphajó és kikötőjének 24 hónap határozott időtartamú, vagy a keretösszeg kimerüléséig tartó komplex vállalkozási keretszerződés keretében kívánja üzemeltetni.
A szerződés tárgya:
Az Ajánlatkérő által rendelkezésre bocsátott önjáró komphajó és kikötőjének 24 hónap határozott időtartamú, vagy a keretösszeg kimerüléséig tartó komplex üzemeltetése vállalkozási keretszerződés keretében.
A teljesítés helye: Neszmély 0425/1 hrsz.-ú területen létesített Neszmély - Dunaradvány (Radvaň nad Dunajom) komprév, valamint Ajánlatkérő eseti megrendelése szerinti helyszín.
A vállalkozási keretszerződés 24 hónapra tervezett mennyisége 3 456 üzemóra.
Ajánlatkérő a nettó 400 000 000,- Ft keretösszeg 70 %-ára lehívási kötelezettséget vállal.
Vállalkozó feladatainak részletezését a Műszaki leírás tartalmazza.
A közbeszerzés ismertetése:
A neszmélyi kompüzem komplex üzemeltetése magában foglalja az Ajánlatkérő által rendelkezésre bocsátott önjáró komp, valamint a komprámpa, a parkoló, a kikötő, a kikötőépület és a környező zöldterület üzemeltetését, karbantartását, őrzését és havária esetén védelmét, kármentesítését. A kompüzem utasforgalmi, személyzeti és adminisztrációs funkcióinak a két szintes kikötőépület ad helyet, ebben kialakítható információs pult, utasváró, személyzeti tartózkodó, és vendéglátóipari egység. Az üzemeltetést végző feladata és felelőssége minden olyan adminisztratív, tájékoztatási, műszaki, fenntartási és javítási tevékenység, amelyek elengedhetetlenek a kompüzem szabályos, biztonságos és magas színvonalú működtetéséhez.
A részletes Műszaki Leírást a Közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.