Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení na úsecích SSÚD 5 – Kocourovec a SSÚD 20 – Ivanovice 2017–2021.
Spisové číslo: 13725
II.1.2)Hlavní kód CPV45233280 Instalace a montáž silničních svodidel
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem Rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců s jedním účastníkem, bude poskytování stavebních prací spočívajících v opravách svodidel na dálnicích, které jsou ve správě Středisek správy a údržby dálnic 5 – Kocourovec a 20 – Ivanovice.