Szolgáltatások - 327056-2023
Magyarország-Budapest: Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
2023/S 105-327056
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
265/2022 Gyártási feladatok ellátása_CSBO
Hivatkozási szám: EKR001001172022
II.1.2)Fő CPV-kód
79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A közbeszerzés tárgya:
„Gyártási feladatok ellátása a Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. számára”
A közbeszerzés mennyisége:
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 10 362 205,- Ft + Áfa, azaz nettó Tízmillió-háromszázhatvankettőezer-kettőszázöt forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 108 662,- Ft + Áfa, azaz nettó Hárommillió-száznyolcezer-hatszázhatvankettő forint + általános forgalmi adó opció.