Smernica 2004/18/ES
II.1)Názov pridelený zákazke verejným obstarávateľom:
Organ pre Ordinariát ozbrojených síl a ozbrojených zborov SR.
II.2)Druh zákazky a miesto dodania tovarov alebo poskytovania služiebTovary
Katedrála sv. Šebastiána v Bratislave-Krasňanoch, Pekná cesta 2B, 831 54 Bratislava III., Pošta Bratislava 35, mestská časť Bratislava-Rača, sídlisko Krasňany, Slovenská republika, GPS súradnice: 48.195561° S; 17.143492° V, zaradená Ordinariátu ozbrojených síl a ozbrojených zborov Slovenskej republiky.
Kód NUTS SK010 Bratislavský kraj