Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Ingenieursdiensten Dijk- en duinversterking Schiermonnikoog
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4)Korte beschrijving:
De primaire waterkeringen (dijk en duin) op Schiermonnikoog voldoen niet overal aan de wettelijke normen. Om deze keringen weer aan de normen te laten voldoen is het project “Dijk- en duinversterking Schiermonnikoog” opgestart. Naast deze waterveiligheidsopgave speelt op Schiermonnikoog op dit moment een veelheid aan ontwikkelingen. Wetterskip Fryslân (WF) werkt omgevingsgericht en samen met anderen om de duur van de overlast op het eiland te beperken en eventueel werk met werk te maken. Het project wordt uitgevoerd binnen het Hoogwaterbeschermingsprogramma (HWBP). De verkenningsfase van het project is gepland in de periode 2022 t/m 2024. Om invulling te geven aan de doelstelling van de verkenningsfase heeft WF ondersteuning nodig van een advies- en ingenieursbureau. Het gaat hierbij bijvoorbeeld om ondersteuning in het omgevingsmanagement en projectbeheersing, het uitvoeren van bureauonderzoeken, het tot stand brengen van een voorkeursalternatief (VKA), etc.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71320000 Technische ontwerpdiensten
71330000 Diverse technische dienstverlening
71340000 Geïntegreerde technische diensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het leveren van advies- en ingenieursdiensten voor de verkenningsfase van het HWBP project dijk- en duinversterking Schiermonnikoog.