II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Prestari servicii exploatare forestiera 6 2023 SOMESUL RECE - Directia Silvica Cluj
Reference number: 0000
II.1.2)Main CPV code77211100 Timber harvesting services
II.1.4)Short description:
Achizitia de Servicii de exploatare forestiera conform descrierilor caietului de sarcini, de la firme autorizate in domeniu.
Autoritatea contractanta va transmite raspunsului consolidat la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare in a 7-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Termenul limita de transmitere a solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare va fi cu 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la Sectiunea I.3 din Fisa de date a achizitiei.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Partida 392 VL.RACAT.PR.PODULUI
Lot No: 30
II.2.2)Additional CPV code(s)77211100 Timber harvesting services
II.2.4)Description of the procurement:
Servicii de exploatare forestiera conform cerintelor din caietul de sarcini.
Partida 404 DOBRUS DF PR.NEGRU
Lot No: 35
Partida 370 IRISOARA V.IRISOARA3
Lot No: 18
Partida 448 DOBRUS DEALU GAINII
Lot No: 43
Partida 265 CAPRITA P.BULZULUI 2
Lot No: 1
Partida 369 IRISOARA IRISOARA RAC.
Lot No: 17
Partida 353 CAPRITA PR.RUCSANDRA 2
Lot No: 4
Partida 389 VOJOITA LANGA SOMES2
Lot No: 22
Partida 433 ROTUNDU DAF ROTUNDA 4
Lot No: 23
Partida 438 ROTUNDU PIVNITA 2
Lot No: 25
Partida 308 FAGET PR. CAINELUI STOC PICIOR
Lot No: 27
Partida 309 FAGET PR. TITURII
Lot No: 28
Partida 402 DOBRUS DF STROIERU
Lot No: 33
Partida 428 NEGRUTA PR. DOSTILOR
Lot No: 37
Partida 429 FAGET PR. NEGRU 5
Lot No: 38
Partida 444 DOBRUS POIANA VARFULUI 3
Lot No: 39
Partida 400 DOBRUS LA CASOAIE
Lot No: 32
Partida 383 VOJOITA PESTE APA 2
Lot No: 19
Partida 445 DOBRUS POIANA VARFULUI 4
Lot No: 40
Partida 367 IRISOARA VL. URASA
Lot No: 16
Partida 427 CAPRITA PR. BODII 4
Lot No: 13
Partida 235 ROTUNDU TR.ROTUNDA 2
Lot No: 14
Partida 426 CAPRITA PR. CAPRITA 2
Lot No: 12
Partida 447 DOBRUS CUL. MEREZUS 2
Lot No: 42
Partida 363 VIDRENI DL. BOLDII
Lot No: 9
Partida 270 D.UZINEI PR.CAINELUI
Lot No: 2
Partida 294 CAPRITA P.CAINELUI
Lot No: 3
Partida 387 VOJOITA PNA.MISCOTA2
Lot No: 20
Partida 388 VOJOITA LANGA SOMES
Lot No: 21
Partida 436 VOJOITA DAF CALATEANU 2
Lot No: 24
Partida 325 FANTANELE DAF DOBRUS STOC PICIOR
Lot No: 29
Partida 396 VL.RACAT.PR.PODULUI3
Lot No: 31
Partida 360 VIDRENI VF. PERJII
Lot No: 8
Partida 423 CAPRITA PR. CAINELUI
Lot No: 10
Partida 406 FANTANELE DL.HARULUI
Lot No: 36
Partida 355 CAPRITA VF. RADUCET
Lot No: 5
Partida 403 DOBRUS DF STROIERU 2
Lot No: 34
Partida 446 DOBRUS CUL. MEREZUS
Lot No: 41
Partida 356 CAPRITA PR. CAPRITA
Lot No: 6
Partida 357 CAPRITA PR. BULZULUI 3
Lot No: 7
Partida 425 CAPRITA SOMESUL RECE
Lot No: 11
Partida 372 ROTUNDU DF IRIS.LET.
Lot No: 15
Partida 297 VL.RACAT P.FANTANII
Lot No: 26