Szolgáltatások - 327548-2019
Magyarország-Budapest: Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
2019/S 133-327548
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás TMÜ média-kutatás
Hivatkozási szám: EKR000326902019
II.1.2)Fő CPV-kód
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Keretmegállapodás a Turisztikai Marketingkommunikációs Ügynökség Nonprofit Zrt. részére médiaügynökségi és kutatási feladatok ellátására.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79310000 Piackutatási szolgáltatások
79320000 Közvélemény-kutatási szolgáltatások
79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások
79530000 Fordítási szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az átfogó kampányok száma tervezetten évente 9 db, amelyből tervezetten 3 db belföldön, 6 db külföldi célpiacokon (az alábbi célpiacok bármelyikén, illetve több célpiacon párhuzamosan) kerül megvalósításra.
Egy kampány átlagosan minimum 4, maximum 8 hétig tart.
A tervezett kampányok esetében előfordulhat, hogy párhuzamosan kell belföldi és külföldi kampányokat megvalósítani legalább 4 héten keresztül az alábbi célpiacok bármelyikén beleértve a célpiacokon történő egyidejű, párhuzamos teljesítést is. Bármely célpiacon történő teljesítés a kampányok darabszámát tekintve önálló kampánynak minősül.
A Megrendelő az alábbi célpiacokon tervezi a megjelenéseit, de további célpiacok is felmerülhetnek:
Kiemelt fókusz:
— Európa, kiemelten: Egyesült Királyság, Spanyolország, Németország, Olaszország, Franciaország
— Ausztria, Lengyelország, Csehország, Románia, Szlovákia, Hollandia, Izrael, Kína, Oroszország, Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Egyéb potenciális régiók/célországok lehetnek:
— Dánia, Norvégia, Finnország, Svédország, Törökország
— Svájc, Írország
— India
— Öböl-menti országok: (főként EAE és Katar).
A keretmegállapodás alapján megkötendő egyedi szerződések száma a keretmegállapodás időtartama alatt várhatóan legalább 20 db lesz, melyből legalább egy db szerződés legalább 9 hónapos időtartamra szól. A szerződések átlagértéke a legalább nettó 100 millió Ft-ot meg fogja haladni, de akár ennek többszörösét is elérheti.
A további részleteket a műszaki leírás tartalmazza.