Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Избор на изпълнители за извършване на анализи и проучвания на видовете и природните местообитания в БЪЛГАРИЯ, предмет на докладване съгласно чл. 17 от Директивата за местообитанията и чл. 12 от Директ
II.1.2)Основен CPV код71620000 Услуги, свързани с анализи
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Анализи и проучвания на видовете и типовете местообитания в БЪЛГАРИЯ, предмет на докладване съгласно чл. 17 от Директивата за местообитанията (92/43/ЕИО)
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове71620000 Услуги, свързани с анализи
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Анализи и проучвания на видовете и типовете местообитания в БyЛГАРИЯ, предмет на докладване съгласно чл. 17 от Директивата за местообитанията (92/43/ЕО)