Služby - 327678-2018
Česká republika-Praha: Provádění zákonných auditů
2018/S 143-327678
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poskytování auditních služeb ESI fondů
Spisové číslo: MF - 6021/2016/66
II.1.2)Hlavní kód CPV
79212300 Provádění zákonných auditů
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je poskytování auditních služeb při zajišťování výkonů auditů systémů a auditů operací v kompetenci Auditního orgánu u operačních programů spolufinancovaných z prostředků EFRR, ESF, Fondu soudržnosti a ENRF (evropské strukturální a investiční fondy - fondy ESI)
— Podpora výkonu auditů v kompetenci Auditního orgánů v přírodě nedostatku personálních zdrojů Auditního orgánu pro dodržení časového harmonogramu plánů auditů a zpracování Výročních kontrolních zpráv,
— Hlavními výstupy v této oblasti budou podklady pro vypracování zpráv o provedených auditech, případně přímo zprávy o provedených auditech,
— Provádění auditů u projektů Auditního orgánu financovaných z Operačního programu Technická pomoc ve vzorku operací,
— Hlavními výstupy v této oblasti budou zprávy o provedených auditech.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
79210000 Účetní a revizní služby
79212100 Provádění finanční kontroly
II.2.4)Popis zakázky: