Diensten - 327769-2022
België-Leuven: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2022/S 116-327769
Rectificatie
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Diensten
(Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie, 2022/S 089-243243)
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Ontwerpopdracht woonproject Klein Rijsel fase II Pilootproject voor community land trust in Leuven
Referentienummer: AGSL-190044-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
AG Stadsontwikkeling Leuven beoogt de realisatie van een woonproject op de site van Klein Rijsel fase 2 bestaande uit:
- Groepswoningbouw: pilootproject voor CLT in Leuven
- Innovatief en multifunctioneel kantoorgebouw met publieke functie
- Aanleg publieke ruimte