Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Okvirni ugovor za informacijske i komunikacijske aktivnosti povezane s integriranom pomorskom politikom EU-a (integrated maritime policy — IMP) i zajedničkom ribarskom politikom (common fisheries policy — CFP)
Referentni broj: MARE/2016/11.
II.1.2)Glavna CPV oznaka77700000 Usluge vezane za ribarstvo
II.1.4)Kratak opis:
Cilj je okvirnog ugovora pomoći u objašnjenju, promicanju, provođenju i razvoju integrirane pomorske politike i zajedničke ribarske politike, kao i u jačanju svijesti javnosti o ciljevima, pitanjima i inicijativama u navedenim područjima. Ovaj će okvirni ugovor o uslugama također obuhvaćati usluge za Izvršnu agenciju za mala i srednja poduzeća (EASME) i za Europsku agenciju za kontrolu ribarstva (EFCA).
Poziv na nadmetanje obuhvaća sljedeće zadatke i usluge:
A) osmišljavanje, provedba i izvješćivanje o informacijskim i komunikacijskim kampanjama;
B) zadaci uređenja, stvaranje sadržaja i razvoj komunikacijskih materijala i upravljanje podatkovnim bazama za distribuciju informacijskog materijala i ostale svrhe;
C) audiovizualne usluge;
D) podrška digitalnoj komunikaciji i mrežnim aktivnostima;
E) organizacija sudjelovanja u događanjima i na sajmovima;
F) podrška medijskim odnosima.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 14 500 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Europska komisija, koju u svrhu ovog poziva na nadmetanje predstavlja Glavna uprava za pomorstvo i ribarstvo, želi sklopiti višestruki okvirni ugovor u kaskadi za informacijske i komunikacijske aktivnosti povezane s integriranom pomorskom politikom (IMP) i zajedničkom ribarskom politikom (CFP) Europske unije. Višestruki okvirni ugovor u kaskadi bit će sklopljen s najviše 2 ponuditelja koji su najbolje rangirani.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pamatnolīgums par informācijas un komunikācijas pasākumiem saistībā ar ES integrēto jūrlietu politiku (IJP) un kopējo zivsaimniecības politiku (KZP).
Atsauces numurs: MARE/2016/11.
II.1.2)Galvenās CPV kods77700000 Zvejniecībai raksturīgie pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Pamatnolīguma mērķis ir palīdzēt izskaidrot, reklamēt, īstenot un attīstīt IJP un KZP, kā arī palielināt sabiedrības informētību par mērķiem, jautājumiem un iniciatīvām šajās jomās. Šis pakalpojumu pamatnolīgums ietvers arī pakalpojumus Mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūrai (EASME) un Eiropas Zivsaimniecības kontroles aģentūrai (EFCA).
Uzaicinājums uz konkursu ietver šādus uzdevumus un pakalpojumus:
A) informācijas un komunikācijas kampaņu plānošana, īstenošana un uzraudzība;
B) rediģēšanas uzdevumi, komunikācijas materiālu satura izstrāde un to izveide un informācijas materiālu izplatīšanai un citiem mērķiem paredzētu datubāzu pārvaldība;
C) audiovizuālie pakalpojumi;
D) atbalsts digitālās komunikācijas un tiešsaistes pasākumiem;
E) dalības pasākumos un gadatirgos organizēšana;
F) atbalsts attiecībās ar plašsaziņas līdzekļiem.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 14 500 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Eiropas Komisija, ko šā uzaicinājuma uz konkursu mērķiem pārstāv Jūrlietu un zivsaimniecības ģenerāldirektorāts, vēlas noslēgt vairākkārtēju kaskādes veida pakalpojumu pamatnolīgumu (framework contract – FWC) par informācijas un komunikācijas pasākumiem saistībā ar Eiropas Savienības integrēto jūrlietu politiku (IJP) un kopējo zivsaimniecības politiku (KZP). Vairākkārtējais kaskādes veida pamatnolīgums tiks piešķirts ne vairāk kā 2 visaugstāk ierindotajiem pretendentiem.
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Qafas ta' kuntratt għal attivitajiet ta' informazzjoni u komunikazzjoni rrelatati mal-politika marittima integrata (PMI) u l-politika komuni dwar is-sajd (PKS) tal-UE.
Numru ta' referenza: MARE/2016/11.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV77700000 Servizzi inċidentali għas-sajd
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-għan tal-qafas ta' kuntratt huwa biex jgħin biex ifisser, jippromwovi, jimplimenta u jiżviluppa l-IMP u s-CFP kif ukoll sabiex titqajjem il-kuxjenza pubblika tal-għanijiet, il-kwistjonijiet u l-inizjattivi f'dawn l-oqsma. Dan il-qafas ta' kuntratt ta' servizz se jinkludi ukoll servizzi għall-Aġenzija Eżekuttiva għall-Intrapriżi Żgħar u Medji (EASME) u għall-Aġenzija Ewropea għall-Kontroll tas-Sajd (EFCA).
Is-sejħa għall-offerti tkopri x-xogħlijiet u s-servizzi li ġejjin:
A) iddisinjar, implimentazzjoni u segwitu ta' kampanji ta' informazzjoni u komunikazzjoni;
B) xogħlijiet editorjali, ħolqien tal-kontenut u żvilupp ta' materjal ta' komunikazzjoni u mmaniġġjar ta' bażijiet tad-dejta għad-distribuzzjoni ta' materjal ta' informazzjoni u għanijiet oħrajn;
Ċ) servizzi awdjoviżivi;
D) appoġġ lil attivitajiet tal-komunikazzjoni diġitali u onlajn;
E) organizzazzjoni ta' parteċipazzjoni f'avvenimenti u fieri;
F) appoġġ għar-relazzjonijiet tal-medja.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 14 500 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Il-Kummissjoni Ewropea, irrappreżentata għall-għanijiet ta' din is-sejħa għall-offerti mid-Direttorat Ġenerali għall-Affarijiet Marittimi u s-Sajd, tixtieq tikkonkludi qafas ta' kuntratt ta' servizz multiplu (QtK) 'f'ordni ta' prijorità' għall-attivitajiet ta' tagħrif u ta' komunikazzjoni li għandhom x'jaqsmu mal-politika marittima integrata (PMI) u l-politika komuni tas-sajd (PKS) tal-Unjoni Ewropea. Il-QtK multiplu 'f'ordni ta' prijorità' se jingħata lil mhux aktar miż-żewġ (2) l-ogħla offerenti kklassifikati.
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa o działalność informacyjno-komunikacyjną związaną ze zintegrowaną polityką morską oraz wspólną polityką rybołówstwa (WPRyb) Unii Europejskiej
Numer referencyjny: MARE/2016/11.
II.1.2)Główny kod CPV77700000 Usługi dodatkowe w stosunku do rybołówstwa
II.1.4)Krótki opis:
Celem umowy ramowej jest pomoc w wyjaśnieniu, promowaniu, wdrażaniu i formułowaniu zintegrowanej polityki morskiej i WPRyb oraz zwiększenie świadomości społecznej na temat celów, zagadnień i inicjatyw związanych z tymi obszarami. Niniejsza umowa ramowa o usługi obejmie też usługi na rzecz Agencji Wykonawczej ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EASME) i Europejskiej Agencji Kontroli Rybołówstwa (EFCA).
Zaproszenie do składania ofert obejmuje następujące zadania i usługi:
A) zaprojektowanie, wdrożenie i monitorowanie kampanii informacyjno-komunikacyjnych;
B) zadania redakcyjne, tworzenie treści i opracowywanie materiałów komunikacyjnych oraz zarządzanie bazami danych służącymi do rozpowszechniania materiałów informacyjnych i do innych celów;
C) usługi audiowizualne;
D) wsparcie komunikacji cyfrowej i działalności w sieci;
E) organizację udziału w wydarzeniach i targach;
F) wsparcie relacji z mediami.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 14 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.4)Opis zamówienia:
Komisja Europejska, reprezentowana do celów niniejszego zaproszenia do składania ofert przez Dyrekcję Generalną ds. Gospodarki Morskiej i Rybołówstwa, zamierza zawrzeć wielokrotną umowę ramową o usługi w systemie kaskadowym w zakresie działalności informacyjno-komunikacyjnej związanej ze zintegrowaną polityką morską oraz wspólną polityką rybołówstwa (WPRyb) Unii Europejskiej. Wielokrotna umowę ramowa o usługi w systemie kaskadowym zostanie zawarta z nie więcej niż 2 oferentami, którzy uzyskali największą liczbę punktów.
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
Contract-cadru pentru activități de informare și de comunicare privind politica maritimă integrată (PMI) și politica comună în domeniul pescuitului (PCP) ale UE.
Număr de referinţă: MARE/2016/11.
II.1.2)Cod CPV principal77700000 Servicii conexe pescuitului
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectivul acestui contract-cadru este de a acorda asistență în vederea explicării, promovării, implementării și dezvoltării PMI și PCP, precum și în vederea sensibilizării publicului cu privire la obiectivele, tematicile și inițiativele din aceste domenii. Acest contract-cadru de servicii va include, de asemenea, servicii pentru Agenția Executivă pentru Întreprinderi Mici și Mijlocii (EASME) și pentru Agenția Europeană pentru Controlul Pescuitului (EFCA).
Licitația acoperă următoarele sarcini și servicii:
A) proiectarea, implementarea și monitorizarea de campanii de informare și de comunicare;
B) sarcini editoriale, crearea de conținut și elaborarea de materiale de comunicare, precum și gestionarea de baze de date în scopul distribuirii de materiale informative și în alte scopuri;
C) servicii audiovizuale;
D) asistență pentru activitățile de comunicare digitală și online;
E) organizarea participării la evenimente și târguri;
F) asistență pentru relațiile cu mass-media.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 14 500 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Comisia Europeană, reprezentată în scopul acestei licitații de Direcția Generală Afaceri Maritime și Pescuit, intenționează să încheie un contract-cadru multiplu de servicii în cascadă pentru activități de informare și de comunicare privind politica maritimă integrată (PMI) și politica comună în domeniul pescuitului (PCP) ale Uniunii Europene. Acest contract-cadru multiplu în cascadă va fi atribuit cel mult primilor 2 ofertanți cel mai bine clasați.