Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Dobava sadik plodonosnih drevesnih vrst v okviru projekta »ZAGON - Znanje za gospodaren odnos do narave« po 4 sklopih.
Referenčna številka dokumenta: JN-24383 (430 - 452/2023)
II.1.2)Glavna koda CPV03451100 Sadike
II.1.4)Kratek opis:
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
jerebika (Sorbus aucuparia)
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03451100 Sadike
II.2.4)Opis javnega naročila:
drobnica/ divja hruška (Pyrus pyraster)
Št. sklopa: 2
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 3
brogovita (Viburnum opulus)
Št. sklopa: 4