Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa dwóch sztuk naczyń skipowych 27,0T dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice
Nuorodos numeris: 481801464
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42419500 Liftų, skipinių keltuvų ar eskalatorių dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa dwóch sztuk naczyń skipowych 27,0T dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 481801464
II.1.2)Główny kod CPV42419500 Części wyciągów pionowych i pochyłych lub schodów ruchomych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: