II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: 2013-418
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie77211500 Onderhouden van bomen
II.1.4)Korte beschrijving:
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
a) Boomveiligheidscontrole bomen
b) Jaarlijkse inspectie monumentale bomen en attentiebomen
c) Inspectie bomen met plantgarantie
d) Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden
Voor een meer nauwkeurige omschrijving wordt verwezen naar het RAW-bestek met kenmerk:
• Gebied Noord – bestek 23-006
• Gebied Midden - bestek 23-007
• Gebied Zuid – bestek 23-008
De Standaard RAW 2020 en daarmee de UAV2012 is op deze opdracht van toepassing.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 1
De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor opdrachten te gunnen waarbij de volgende percelen of groepen van percelen worden gecombineerd:
zie uitzondering: benoemd in de leidraad pagina 5 (Hoofdregel gunning percelen)
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)77211500 Onderhouden van bomen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
ca. 4000 inspecties per jaar
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
ca. 12.000 inspecties per jaar
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
ca. 8.000 inspecties per jaar