Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Podpůrné lékařské služby poskytované v prostorách Evropského parlamentu ve Štrasburku mimo období plenárních zasedání
Spisové číslo: PE PERS 2022 019
II.1.2)Hlavní kód CPV85121100 Všeobecní lékaři
II.1.4)Stručný popis:
Evropský parlament se rozhodl vyhlásit tuto výzvu k účasti v nabídkovém řízení s cílem využít služeb praktického lékaře jako podpůrných služeb v ambulanci lékaře Evropského parlamentu ve Štrasburku mimo období plenárních zasedání.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Cílem této výzvy k účasti v nabídkovém řízení je zajistit Evropskému parlamentu několik rámcových „vícestranných“ smluv, které umožní zajistit posílení a náhradu svých lékařů ve Štrasburku v oblasti jednorázových zdravotních služeb mimo období plenárních zasedání.
Smluvní lékař bude obecně úzce spolupracovat se sanitářem a hasiči/záchranáři Parlamentu. Služby budou poskytovány na požádání Parlamentu během některých akcí pořádaných v jeho prostorách. Ve většině případů se jedná o plnění služeb v průběhu týdne a příležitostně během víkendů. Převážně naléhavé zdravotní případy (pro osoby vyskytující se v prostorách Evropského parlamentu ve Štrasburku) nebo konzultace v rámci všeobecného lékařství, preventivního lékařství a pracovního lékařství pro poslance a personál (přidělený nebo pověřený Evropským parlamentem ve Štrasburku).
Obvyklá doba trvání poskytování služeb je mezi 3 a 12 hodinami za den a bude s poskytovatelem dohodnuta na základě obecné dohody. Ve dnech konání akcí bude dostupnost služby zajištěna přibližně 8/12 hodin. U ostatních konzultačních služeb, lékařských prohlídek atd. se bude spíše jednat o službu v délce tří hodin, které bude nutné naplánovat podle pokynů Evropského parlamentu.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Medicīnas atbalsta pakalpojumi, kas jāsniedz Eiropas Parlamenta telpās Strasbūrā arī pēc plenārsesijas periodiem
Atsauces numurs: PE PERS 2022 019
II.1.2)Galvenās CPV kods85121100 Ģimenes ārstu pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Eiropas Parlaments ir nolēmis izsludināt šo uzaicinājumu uz konkursu, lai sniegtu atbalstu Eiropas Parlamenta Medicīnas birojam Strasbūrā pēc plenārsesijas periodiem.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Šī uzaicinājuma uz konkursu mērķis ir nodrošināt Eiropas Parlamentam vairākkārtējus pamatnolīgumus par tā ārstu pastiprināšanu un nomaiņu Strasbūrā ad hoc medicīnas pakalpojumu sniegšanai arī pēc plenārsesijas periodiem.
Ar līgumu nolīgtais ārsts parasti strādās ciešā sadarbībā ar medicīnas māsu un Parlamenta ugunsdzēsējiem/pirmās palīdzības darbiniekiem. Pakalpojumi jāsniedz pēc Parlamenta pieprasījuma dažos pasākumos, kas organizēti tā telpās. Vairumā gadījumu tie ir pakalpojumi, kas sniedzami nedēļas laikā, un dažkārt nedēļas nogalēs. Tas galvenokārt attiecas uz medicīniskajām ārkārtas situācijām (jebkuram, kas atrodas EP darba vietā Strasbūrā), vai konsultācijām par vispārējām zālēm, preventīvām zālēm un arodmedicīnas zālēm EP deputātiem un darbiniekiem (nozīmētiem vai komandējumiem uz EP Strasbūrā).
Parasti pakalpojumu ilgums ir no 3 līdz 12 stundām pakalpojumu dienā, un par to vienojas, savstarpēji vienojoties ar darbuzņēmēju. Pasākumu dienām darba laiks pēc pieprasījuma būs aptuveni 8/12 stundas. Attiecībā uz citiem konsultāciju pakalpojumiem medicīnas apmeklējumiem u. c., tie galvenokārt būs nepieciešami pēc pieprasījuma, pamatojoties uz aptuveni trīs stundām, kas jāplāno saskaņā ar Eiropas Parlamenta direktīvām.