Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 328999-2018
Slovenija-Kranj: Oprema za fotokopiranje in oprema za ofsetno tiskanje
2018/S 144-328999
Obvestilo o oddaji naročila
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Dobava potrošnega materiala za tiskanje blagovne znamke HP
Referenčna številka dokumenta: 4301-22/2016
II.1.2)Glavna koda CPV
30120000 Oprema za fotokopiranje in oprema za ofsetno tiskanje
II.1.4)Kratek opis:
Dobava potrošnega materiala za tiskanje blagovne znamke HP.
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Material za tiskanje od zap. št. 1 do zap. št. 2
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4)Opis javnega naročila:
Material za tiskanje od zap. št. 3 do zap. št. 5
Št. sklopa: 2
Material za tiskanje od zap. št. 6 do zap. št. 11
Št. sklopa: 3
Material za tiskanje od zap. št. 12 do zap. št. 20
Št. sklopa: 4
Material za tiskanje od zap. št. 21 do zap. št. 32
Št. sklopa: 5
Material za tiskanje od zap. št. 33 do zap. št. 49
Št. sklopa: 6
Material za tiskanje od zap. št. 50 do zap. št. 75
Št. sklopa: 7
Material za tiskanje od zap. št. 76 do zap. št. 312
Št. sklopa: 8