Belgie-Brusel: Propagace nástrojů a politik v oblasti oběhového hospodářství (ekoznačka EU, EMAS – plán ekologického řízení a auditů, GPP – ekologické veřejné zakázky, udržitelné budovy, ETV – ověřování ekologických technologií a PEF/OEF – ekologická stopa produktu / ekologická stopa organizace)
2016/S 184-329336
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Propagace nástrojů a politik v oblasti oběhového hospodářství (ekoznačka EU, EMAS – plán ekologického řízení a auditů, GPP – ekologické veřejné zakázky, udržitelné budovy, ETV – ověřování ekologických technologií a PEF/OEF – ekologická stopa produktu / ekologická stopa organizace).
Spisové číslo: ENV.B.1/SER/2016/0049.
II.1.2)Hlavní kód CPV90700000 Environmentální služby
II.1.4)Stručný popis:
Zakázka bude pokrývat komunikační činnosti na podporu nástrojů a činností v oblasti oběhového hospodářství. Tyto činnosti budou do značné míry vycházet ze stávajících politik a nástrojů pro udržitelnou spotřebu a výrobu a jejich cílem bude rozšířit dopad těchto nástrojů. Zakázka se zaměří na zvýšení povědomí, porozumění a odpovědnosti ze strany výrobců, spotřebitelů, tvůrců politik nebo odvětvových činitelů. Toto komunikační úsilí se zaměří na realizaci akčního plánu oběhového hospodářství na podporu existujících nástrojů v oblasti udržitelné spotřeby a výroby (SCP).
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 360 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Otevřená výzva k podání nabídek – samostatná zakázka na služby v délce 12 měsíců.
Belgien-Brüssel: Förderung von Instrumenten und politischen Maßnahmen im Zusammenhang mit der Kreislaufwirtschaft (EU Ecolabel, EMAS, umweltorientiertes öffentliches Beschaffungswesen, nachhaltige Gebäude, Überprüfung von Umwelttechnologien und ökologischer Fußabdruck von Produkten/Organisationen)
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Förderung von Instrumenten und politischen Maßnahmen im Zusammenhang mit der Kreislaufwirtschaft (EU Ecolabel, EMAS, umweltorientiertes öffentliches Beschaffungswesen, nachhaltige Gebäude, Überprüfung von Umwelttechnologien und ökologischer Fußabdruck von Produkten/Organisationen).
Referenznummer der Bekanntmachung: ENV.B.1/SER/2016/0049.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Der Auftrag betrifft Kommunikationsaktivitäten zur Förderung von Instrumenten und Maßnahmen im Zusammenhang mit der Kreislaufwirtschaft. Diese Aktivitäten bauen in großem Umfang auf bereits bestehenden politischen Maßnahmen und Instrumenten für Nachhaltigkeit bei Verbrauch und Produktion auf und zielen darauf ab, die Wirkungen dieser Instrumente auszudehnen. Ziel des Auftrags ist die Sensibilisierung und die Verbesserung des Verständnisses und der Eigenverantwortung aufseiten von Herstellern, Verbrauchern, politischen Entscheidungsträgern und sektorspezifischen Akteuren. Schwerpunkt dieser Kommunikationsbemühungen sind die Umsetzung des Aktionsplans für die Kreislaufwirtschaft und die Förderung bereits vorhandener Instrumente im Bereich Nachhaltigkeit bei Verbrauch und Produktion (Sustainable Consumption and Production — SCP).
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 360 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ausschreibung im Wege des offenen Verfahrens — einzelner Dienstleistungsauftrag mit einer Dauer von 12 Monaten.
Belgia-Brüssel: Ringmajanduse vahendite ja poliitika (ELi ökomärgis, EMAS, keskkonnahoidlik riigihange (KHR), jätkusuutlikud ehitised, keskkonnatehnoloogia kinnitamine (Environmental Technology Verification (EVT)) ning toodete ja organisatsioonide ökoloogilise jalajälje (product environmental footprint/organization environmental footprint (PEF/OEF))) edendamine
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Ringmajanduse vahendite ja poliitika (ELi ökomärgis, EMAS, keskkonnahoidlik riigihange (KHR), jätkusuutlikud ehitised, keskkonnatehnoloogia kinnitamine (Environmental Technology Verification (EVT)) ning toodete ja organisatsioonide ökoloogilise jalajälje (product environmental footprint/organization environmental footprint (PEF/OEF))) edendamine
Viitenumber: ENV.B.1/SER/2016/0049.
II.1.2)CPV põhikood90700000 Keskkonnateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Leping hõlmab teabevahetustegevusi ringmajanduse vahendite ja tegevuste edendamiseks Need tegevused tuginevad suures osas olemasolevale säästva tarbimise ja tootmise poliitikale ja vahenditele ning nende eesmärk on suurendada nimetatud vahendite mõju. Lepingu eesmärk on parandada tootjate, tarbijate, poliitika kujundajate või sektoris tegutsejate teadlikkust, mõistmist ja omandiõigust. Teabevahetuse jõupingutustes keskendutakse ringmajanduse tegevuskava elluviimisele ja olemasolevate säästva tarbimise ja tootmise (sustainable consumption and production (SCP)) vahendite edendamisele.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 360 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Avatud pakkumiskutse – üksik teenusleping, mille kestus on 12 kuud.
Szolgáltatások - 329336-2016
Belgium-Brüsszel: Körkörös gazdasággal kapcsolatos eszközök és szakpolitikák előmozdítása (uniós ökocímke, közösségi környezetvédelmi vezetési és hitelesítési rendszer [EMAS], zöld közbeszerzés [GPP], fenntartható épületek, környezettechnológiai ellenőrzés [ETV] és a termékek/szervezetek ökológiai lábnyomának meghatározására irányuló módszer [PEF/OEF])
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Körkörös gazdasággal kapcsolatos eszközök és szakpolitikák előmozdítása (uniós ökocímke, közösségi környezetvédelmi vezetési és hitelesítési rendszer [EMAS], zöld közbeszerzés [GPP], fenntartható épületek, környezettechnológiai ellenőrzés [ETV] és a termékek/szervezetek ökológiai lábnyomának meghatározására irányuló módszer [PEF/OEF]).
Hivatkozási szám: ENV.B.1/SER/2016/0049.
II.1.2)Fő CPV-kód
90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés tárgya a körkörös gazdasággal kapcsolatos eszközök és tevékenységek előmozdítását szolgáló kommunikációs tevékenységekre terjed ki. Ezek a tevékenységek nagyrészt a fenntartható fogyasztás és termelés elérésére irányuló meglévő szakpolitikákra és eszközökre építenek, és céljuk az ilyen eszközök hatásának növelése. A szerződés célja a termelők, a fogyasztók, a politikai döntéshozók vagy az ágazati szereplők tájékozottságának, megértésének és felelősségvállalásának növelése. Ez a kommunikációs tevékenység a körkörös gazdasággal kapcsolatos cselekvési terv megvalósítására, valamint a fenntartható fogyasztás és termelés (sustainable consumption and production, SCP) elérését célzó, meglévő eszközök előmozdítására helyezi a hangsúlyt.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 360 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nyílt ajánlati felhívás – egyetlen szolgáltatási szerződés 12 hónapos időtartammal.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Serviços - 329336-2016
Bélgica-Bruxelas: Promoção de políticas e ferramentas de economia circular [rótulo ecológico da UE, EMAS, contratos públicos ecológicos, edifícios sustentáveis, verificação das tecnologias ambientais (Environmental Technology Verification – ETV) e pegada ambiental de um produto/de uma organização]
Anúncio de concurso
Serviços
Base jurídica:
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Promoção de políticas e ferramentas de economia circular [rótulo ecológico da UE, EMAS, contratos públicos ecológicos, edifícios sustentáveis, verificação das tecnologias ambientais (Environmental Technology Verification – ETV) e pegada ambiental de um produto/de uma organização].
Número de referência: ENV.B.1/SER/2016/0049.
II.1.2)Código CPV principal
90700000 Serviços ambientais
II.1.4)Descrição resumida:
O contrato abrangerá as atividades de comunicação para promover as atividades e as ferramentas de economia circular. Estas atividades baseiam-se em grande medida nas políticas e nos instrumentos existentes para produção e consumo sustentável e visam expandir o impacto destes instrumentos. O contrato terá como objetivo a promoção da sensibilização, da compreensão e do direito de propriedade pelos produtores, consumidores, decisores políticos ou agentes setoriais. Este esforço de comunicação centrar-se-á na implementação do plano de ação da economia circular e na promoção de instrumentos de produção e consumo sustentável existentes.
II.1.5)Valor total estimado
Valor sem IVA: 360 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotes
Contrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.4)Descrição do concurso:
Concurso público — Contrato de serviços único de 12 meses.