Polska-Lublin: Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
2023/S 105-329481
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Projekt i budowa drogi ekspresowej S17 Piaski – Hrebenne”. Odcinek nr 1: Piaski, węzeł „Piaski Wschód” („Chełm”) wraz z węzłem – węzeł „Łopiennik” („Łopiennik”) wraz z węzłem”
Numer referencyjny: O.LU.D-3.2410.9.2022.mc
II.1.2)Główny kod CPV45233000 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa odcinka drogi ekspresowej S17 na trasie Piaski – Hrebenne. Początek odcinka przyjęto w km lokalnym 0+000,00 (zgodnie z Dokumentacją Projektową w stadium Koncepcji Programowej dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa drogi ekspresowej S17 Piaski-Hrebenne” Część 1, odcinek realizacyjny nr 1: Piaski, węzeł „Piaski Wschód” („Chełm”) wraz z węzłem – węzeł „Łopiennik” („Łopiennik”) wraz z węzłem”, zaś koniec w km lokalnym ok. 16+264,79. Powyższy odcinek zlokalizowany jest na terenie województwa lubelskiego, w powiatach: świdnickim i krasnostawskim, na terenie gmin Piaski, Fajsławice i Łopiennik Górny.