Supplies - 32970-2022
Hungary-Budapest: Animal feedstuffs
2022/S 015-032970
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Takarmányok-tápok 2021 - újraindított
Reference number: EKR000033572021
II.1.2)Main CPV code
15700000 Animal feedstuffs
II.1.4)Short description:
A Fővárosi Állat- és Növénykert részére takarmányok és tápok beszerzése több részben -
keretmegállapodás - 2021
A közbeszerzési eljárás száma: K-0191-H/2020
Irányadó szabályok:
az adózás rendjéről szóló 2017. évi CL. törvény.
5/2015. (II. 27.) NGM rendelete az elektronikus közúti áruforgalmi ellenőrző rendszer működéséről
51/2014. (XII. 31.) NGM rendelet az Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszer működésével
összefüggésben a kockázatos termékek meghatározásáról
87/2012. (VIII. 27.) VM rendelet az élő állatok belföldi szállításának állat-egészségügyi szabályairól
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
1 - Különféle humán élelmiszerek
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
15000000 Food, beverages, tobacco and related products
II.2.4)Description of the procurement:
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére különféle humán élelmiszerek beszerzése -
keretmegállapodás - 2021” a műszaki leírás és a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott
4
táblázat szerint:
A keretmegállapodás mennyisége: a műszaki leírásban részletesen ismertetett alábbi termékek
megrendelése maximum a nettó 9 431 207 HUF keretösszeg erejéig:
búzadara, csemegepaprika (édes), gyümölcstea, gyógytea, élesztő, gyümölcsíz,gyümölcsíz_II,
gyümölcslé, citromlé (védőital), kakaó, keksz, kenyér, méz ,mokkacukor, só, szörp, tea (védőital),
tojás, zsemlemorzsa, rozskenyér, olaj (n.forgó), ételecet 20 %, bébiétel, virágpor, búzacsíra, corvitál,
szójagranulátum, zabpehely, zabkorpa, hántolt zab, kristálycukor (védőital) korpás ht. keksz,
babapiskóta kókusz zsír , mogyoróvaj, befőtt (diabetikus) aszalt (áfonya) gyümölcs, hántolt tökmag,
hántolt napraforgómag, kesudió, pisztácia, mandula, diákcsemege, örölt fahéj, tökmagolaj, nagy
tisztaságú étkezési zselatin , tápszer
tárgyban
A műszaki leírásban megjelölt mennyiségi adatok a következő évre bekért igények alapján került
megállapításra, azzal, hogy a keretösszeg azonban, a 2021. éves költségvetési tervezésre tekintettel
az előző év kifizetései alapján kalkulált éves időszakra vonatkozó ellenértékek alapján került
meghatározásra, így a darabszámok/mennyiségek kizárólag tájékoztató jelleggel, az ajánlatok
összehasonlíthatósága érdekében, technikai szorzóként jelentek meg a közbeszerzési eljárásban. A
keretösszeg, mint fedezet erre tekintettel nem a technikai szorzóként bíró mennyiségek alapján
került meghatározásra!
Szakmai kereskedelmi ajánlatként nyújtandó be a részhez tartozó ártáblázat.
A táblázat valamennyi sorára kötelező az ajánlattétel.
A keretmegállapodás a hatálybalépés napjától számított 6 hónapra (meghosszabbítás esetén a
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 9 431 207 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
Ajánlatkérő a megadott tájékoztató jellegű mennyiség lehívására és a keretösszeg kimerítésére nem
köteles.
A KM alapján létrejött Eseti Megrendelések teljesítési határidejét a Felek az Eseti
Megrendelésekben határozzák meg, de a teljesítési határidő nem lehet több, mint a megrendelés
kézhezvételétől - a megrendelés Eladó általi EKR-ben történő visszaigazolását követő naptári
naptól - számított 2 munkanap, legkevesebb pedig a következő 24 óra, azaz adott esetben a
szállítási kötelezettség munkaszüneti napra is eshet: azaz folyamatos rendelkezésre állás
biztosítása szükséges, figyelemmel. Kbt. 104.§ (3) bekezdésére.
A szerződés meghosszabbítható a II.2.7 pont és a KM szerint.
A szállítandó Termékek pontos megnevezését és a mennyiségi adatokat (kalkulált várható
darabszám) a KD részét képező műszaki leírás tartalmazza. A műszaki leírásban megjelölt
mennyiségi adatok az előző évek tapasztalatai alapján kalkulált éves időszakra meghatározott
darabszámok alapján kerültek meghatározásra, kizárólag tájékoztató jelleggel, az ajánlatok
összehasonlíthatósága érdekében.
A műszaki leírásban és részét képező táblázatban előírt megnevezés a Termék jellegének
egyértelmű meghatározását szolgálja, a felhívásban vagy a KD-ban szerepeltetett meghatározott
gyártmány, eredet, típus megnevezése mellett minden esetben hozzá értendő a „vagy azzal
egyenértékű” kifejezés.
A meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő
számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékekre is tehető ajánlat, így az előírt
minimum feltételekkel megegyező, vagy annál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező Termékek
felelhetnek meg műszaki és kereskedelmi szempontból, azzal, a kedvezőbb megajánlás külön
értékelés alá nem kerül, ajánlatkérő a legalacsonyabb ár értékelési szempontot alkalmazza, azzal,
5
hogy a táblázatban szereplő tételek az iránymutatásként szolgáló mennyiségekkel szorzott szumma
összege képezi felolvasólapon feltüntetendő árat („FEOLVASÓLAPON SZEREPELTETENDŐ NETTÓ
AJÁNLATI ÁR”)
2 - Tejtermékek
Lot No: 2
15500000 Dairy products
Elnevezés: A Fővárosi Állat- és Növénykert részére az állatok etetéséhez szükséges tej, tejtermék
beszerzése - keretmegállapodás - 2021 a műszaki leírás és a közbeszerzési dokumentumok
részeként kiadott táblázat szerint:
megrendelése maximum a nettó 5 417 834 HUF keretösszeg erejéig:
gyümölcs joghurt 125 g/doboz db
natur joghurt 150 g/doboz db
élőflórás joghurt 150 g/db db
krémtúró 90 g/db db
sajt (trappista) kg
túró (rögös) kg
tejpor (zsíros) kg
kefir 150g/doboz db
tej (tehén) l
6
tárgyban.
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 5 417 834 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
kézhezvételétől - a megrendelés Eladó általi EKR-ben történő visszaigazolását követő
naptári naptól - számított 2 munkanap, legkevesebb pedig a következő 24 óra, azaz adott esetben a
A közbeszerzési eljárás nyertesének gondoskodnia kell a hűtőlánc biztosításáról, egészen az
állatkerti átvételig
3 - Rovarok, rákok
Lot No: 3
03312000 Crustaceans
Elnevezés: „A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle rovarok,
rákok beszerzése - keretmegállapodás - 2021” a műszaki leírás és a közbeszerzési dokumentumok
megrendelése maximum a
nettó 31 968 500 HUF keretösszeg erejéig.
Rovarok, rákok Mennyiségi egység
röpképtelen légy adag = (60-80 db)
röpképtelen muslica adag = (300-400 db)
viaszmoly lárva adag = (100-150 db)
ugrovillás adag = (200-220 db)
katonalégy lárva adag = (100-150 db)
gammarusz kg
gyászbogár lárva kg
lisztkukac l
szépia (csőrkoptató, Ca pótló) kg
8
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 31 968 500 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
4 - Szemes és szálas takarmányok, aprómagok
Lot No: 4
03114000 Straw and forage
Elnevezés: A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle szemes és
szálas takarmányok, aprómagok beszerzése - keretmegállapodás - 2021” a műszaki leírás és a
közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott táblázat szerint:
nettó 48 374 760 HUF keretösszeg erejéig:
árpa kg
búza kg
kukorica kg
kukorica(csöves) kg
zab kg
napraforgó fekete kg
napraforgó (iregi ) kg
rizs kg
hajdina kg
bulgur kg
köles (vörös) kg
köles (sárga) kg
köles (fehér) kg
köles (fürtös) kg
fénymag kg
muharmag kg
kendermag kg
lenmag kg
repcemag kg
tökmag kg
réti széna kg
lucerna széna kg
10
zöld lucerna kg
búza szalma kg
zöld akáclomb kg
vegyes lomb kg
kukoricaszár kg
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 48 374 760 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
5 - Haltápok és egyéb takarmány kiegészítők
Lot No: 5
15711000 Fish food
Elnevezés: „A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle haltápok és
egyéb takarmány kiegészítők beszerzése - keretmegállapodás - 2021” a műszaki leírás és a
nettó 2 514 492 HUF keretösszeg erejéig:
Megnevezés Mennyiségi egység
Tak.kieg.(Claus)-rovartáp kg
Tak.kieg.(Nekton)-lágyeleség kg
Haltáp kg
Zöld haltáp kg
Zoomed iguanatáp kg
Zoomed Natural adult bearded dragon food, szakállas agáma pellet kg
ZooMed Repti Calcium - D3 kg
Alpha-Supervit (0,15/1 kg) kg
Alpha-Supervit (1/1 kg) kg
12
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 2 514 492 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
6 - Élő takarmány állatok
Lot No: 6
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle élő takarmány állatok
beszerzése - keretmegállapodás - 2021” a műszaki leírás és a közbeszerzési dokumentumok
nettó 2 649 059HUF keretösszeg erejéig:
Élő takarmány állatok /egyéb takarmányok : Mennyiségi egység
Vörös szúnyoglárva kg
Csoki csótány l
Argentin csótány db
Fürj db
Hörcsög db
Galamb db
Tápszer (Pro Nutro) kg
Szárított hal kg
14
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 2 649 059 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
7 - Tápok flamingók részére
Lot No: 7
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle tápok flamingók
részére beszerzése - keretmegállapodás - 2021” a műszaki leírás és a közbeszerzési dokumentumok
nettó 3 678 094 HUF keretösszeg erejéig:
Tápok - Flamingók részére Mennyiségi egység
Flamingó-táp (tartó) H. kg
Flamingó-táp (nevelő) Z. kg
Lombevőtáp kg
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 3 678 094 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
16
8 - Mazuri tápok
Lot No: 8
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle Mazuri tápok
17
nettó 3 312 850 HUF keretösszeg erejéig:
Tápok - Mazuri Mennyiségi egység
Mazuri Termant (hangyász táp) kg
Mazuri Pandatáp kg
Mazuri Majomtáp O.W.M. kg
Mazuri Majomtáp O.W.M.+Banán kg
Mazuri Majomtáp L.E.P. kg
Mazuri kengurú-táp kg
Mazuri Mini Marex kg
Mazuri Insectivore kg
Mazuri Marmoset Gum kg
Mazuri Marmoset Jelly kg
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 3 312 850 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
18
9 - Vitamin- és ásványianyag kiegészítők
Lot No: 9
33616000 Vitamins
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle vitamin- és
ásványianyag kiegészítők beszerzése - keretmegállapodás - 2021” a műszaki leírás és a
nettó 2 377 850 HUF keretösszeg erejéig:
Vitamin- és ásványg. kiegészítők Mennyiségi egység
Salvana karotin kocka kg
Salvana biotin drazsé kg
Salvastar E/selen kg
Salvana PS brikett kg
Salvana ES kg
19
Salvana leckerli (almás) kg
Salvana leckerli (répás) kg
Salvana leckerli (édesgyökeres) kg
Salvana ragadozó premix kg
Salvana leckmasse schaf kg
Salvana Lämmermilch kg
Salvana Fohlenmilch kg
Salvana Kompakt Müsli kg
Salvana Sicco Stop kg
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 2 377 850 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
20
10 - Fagyasztott tengeri takarmányok
Lot No: 10
15251000 Frozen crustaceans
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle fagyasztott tengeri
takarmányok beszerzése - keretmegállapodás - 2021” a műszaki leírás és a közbeszerzési
dokumentumok részeként kiadott táblázat szerint:
nettó 6 771 050 HUF keretösszeg erejéig:
Fagyasztott tengeri takarmányok Mennyiségi egység
Vörös plankton kg
Zöld plankton kg
Speciális eleség filtrálóknak, gerincteleneknek kg
Speciális eleség tarisznyarákoknak, garnéláknak, folyami rákoknak kg
Artemia eledel kg
Micróplankton kg
Vörös kerekesféreg (Brachionus plicatilis) kg
Mysis kg
Artémia kg
21
Artémia pete kg
Krill kg
Felete szúnyoglárva kg
Nagy krill (Euphasia superba) kg
Daphnia/Vízibolha kg
Evezőslábú rák (Calanoide Copepoden) kg
Cyclops-vörös kg
Cyclops-zöld kg
Moina kg
Bosmiden kg
Homoki garnéla (Crangon crangon) kg
Arany garnéla kg
Garnéla-mini kg
Kristálygarnéla kg
Jeges-tengeri garnéla (Pandalus borealis) kg
Koktélgarnéla (Litopenaeus vannamei) kg
Ostorgarnéla (Litopenaeus vannamei) kg
Parti tarisznyarák (Carcinus maenas) kg
Homárrák ikra kg
Tengeri hal ikra kg
Egész vörösrák (Pleoticus Muelleri) kg
Csendes-óceáni óriásgarnéla farok (Litopenaeus vannamei) kg
Pucolt rák farok (Procambarus clarkii) kg
Nyers királyrák farok 41/50 kg
Mikronizált kagylóhús kg
Feketekagyló hús (Mytilus sp.) kg
Feketekagyló héjas (Mytilus sp.) kg
Vénuszkagyló (Paratapes undulatus) kg
Szívkagyló (Cerastoderma edule) kg
Szívkagyló hús (Cerastoderma edule) kg
Fésű kagyló hús (Szt. Jakab kagyló) kg
Kalmár (Loligo sp.) kg
Bébipolip (Octopus sp.) kg
Polip (Octopus sp.) kg
Kis palloskagyló (Ensis ensis) kg
Bébi tintahal kg
Bodorka (Rutilus rutilus) kg
Dillies kg
Szélhajtó küsz (Albanus albanus) kg
Kínai ezüsthal kg
Kaliforniai tintahal (Loligo opalescns) kg
Patagóniai tintahal- helyetesítő termék kg
22
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 6 771 050 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
11 - Kisemlős tápok
Lot No: 11
15710000 Prepared animal feeds for farm and other animals
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle kisemlős tápok
nettó 444 269 HUF keretösszeg erejéig:
Kisemlős tápok: Mennyiségi egység
Patkánytáp kg
Hörcsög táp kg
Degu keverék ( müzlis ) kg
Tengeri malac keverék kg
Csincsilla keverék kg
Minőségi keverék nyulak és törpenynyulak részére kg
Nyúl granulátum fenntartó kg
Görény és sün táp kg
Mókus keverék müzlis kg
Hörcsög keverék müzlis kg
Patkány keverék müzlis kg
Nyúl keverék pelletált hosszúrostos kg
Csincsilla keverék pelletált hosszúrostos kg
Tengerimalac keverék pelletált hosszúrostos kg
Nyúl keverék érzékeny gyomorra pelletált hosszúrostos kg
Nyúl keverék gyógyszeres kg
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 444 269 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
24
12 - Tápok madarak részére
Lot No: 12
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle tápok madarak részére
nettó 3 744 607 HUF keretösszeg erejéig:
Megnevezés: Mennyiségi egység
Vitaminozott Ara keverék kg
Csonthéjas diófélék keveréke napraforgóval kg
Vitaminozott Jákó keverék kg
Vitaminozott amazon keverék kg
Általános óriás papagáj keverék kg
Óriás papgáj keverék + aszalt gyümölcs kg
Óriáspapagáj pellet fenttartó (P 15) kg
Óriás papagáj pellet tenyész (P 19) kg
Papagáj kézzelnevelő 19% fehérjével kg
Lágyeleség óráspapagájok részére kg
Agyag tömb óriáspapagájok részére kg
Papagáj kézzelnevelő 21% fehérjével kg
Csíráztatni való keverék óriáspapgájoknak kg
Óriás papagáj vitaminozott keverék kg
Vitaminozott auszrtál középpapagáj keverék kg
Vitaminozott törpepapagáj keverék kg
Csíráztatni való keverék papagájoknak és exotikus pintyféléknek kg
Ausztrál közép papagáj keverék kg
Kistestű papagájok vitaminozott keveréke kg
Kistestű papagájok lágyelesége kg
Vitaminozott magkeverék Ausztrál óriáspapagájoknak kg
Gyümölcsös lágyeleség óriáspapagájoknak kg
Csíráztatni való keverék kanáriknak kg
Fenntartó pellet kistestű rovarevők részére kg
Fenntartó pellet kistestű seregélyfélék részére kg
Fenntartó pellet Beok részére kg
Vitaminozott magkeverék Trópusi pintyeknek kg
Vitaminozott magkeverék honos pintyeknek kg
Tojásos lágyeleség trópusi pintyeknek kg
Rovaros lágyeleség 25%szárított rovarral kg
26
Mindenevő madarak lágyelesége kg
Kézzelnevelő kistestű madarak részére kg
Gyümölcsös lágyeleség kistestű madarak részére kg
tojásos lágyeleség európai pintyeknek kg
Kantxantin alapú vörös színezőanyag kg
E vitaminban gazdag multivitamin tenyésztéshez kg
Általános multivitamin köztes időszakra kg
Kénes vitaminokban gazdag vedlés segítő vitamin kg
Probiotikumok és emésztő enzimek kg
Bélflóra karbantartó kg
Vitaminozott Ausztrál pintyfélék keverék kg
European Finches kg
Honos pintyfélék tenyészkeveréke repce nélkül kg
Kanári keverék kg
Négermag kg
Gyümölcsevő galambok keveréke kg
Nagytestű gyümölcsevő madarak pelletje (T 16) kg
Fácán-Fürj lágyeleség kg
Magkeverék roppantott kukoricával szárnyasok részére kg
Trópusi pinty keverék kg
emu (indító, nevelő) kg
emu (fenntartó) kg
Úszótáp réceféléknek kg
Úszótáp Íbiszeknek szinfokozóval kg
Récetáp fenntartó Parazita kontrollal kg
Tücsöktáp /pulyka indító morzsa kg
Baromfi indító táp kg
Tavi haltáp színfokozóval kg
Haltáp Fishlix Koi large (8 mm) kg
Fishlix Koi Medium (4 mm) kg
Nektár/ Pillangó táp kg
Grit+ Koral keverék az optimális emésztésért kg
Ásványi anyag zuzógyomorhoz kg
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 3 744 607 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
13 - Tengeri állatok takarmánya
Lot No: 13
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle tengeri állatok
takarmánya beszerzése - keretmegállapodás - 2021” a műszaki leírás és a közbeszerzési
nettó 4 973 674 HUF keretösszeg erejéig:
Tengeri állatok takarmánya / egyéb takarmányok Mennyiségi egység
Vitalis tengeri kiegészítő l
Vitalis rajhalas táp kg
Vitalis 4mm-es alga pellet kg
Vitalis 6mm-es alga pellet kg
Vitalis platinum 4mm-es tengervizes pellet kg
Vitalis platinum 6mm-es tengervizes pellet kg
Vitalis 4mm-es tengervizes pellet kg
Vitalis 6mm-es tengervizes pellet kg
28
Cápa/Rája táplálék kiegészítő tabletta kg
Cápa/Rája táplálék kiegészítő tabletta II. kg
Cápa táplálék kiegészítő magas C-vitamin tartalommal és jóddal db
Aquaforest 50 ml-es multivitamin l
Aquaforest 50 ml-es fokhagyma olaj l
PE 3mm-es tengervizes pellet kg
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 4 973 674 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
14 - Fagyasztott és friss zöldségek és gyümölcsök
Lot No: 14
03221000 Vegetables
03222000 Fruit and nuts
15331100 Fresh or frozen vegetables
15896000 Deep-frozen products
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle fagyasztott és friss
zöldségek és gyümölcsök beszerzése - keretmegállapodás - 2021” a műszaki leírás és a
nettó 91 447 180 HUF keretösszeg erejéig:
Friss gyümölcs
alma kg
ananász db
avokádó db
banán kg
citrom kg
cseresznye kg
datolya kg
dió kg
dióbél kg
30
földimogyoró kg
füge kg
gránátalma db
greppfruit kg
kiwi db
kókuszdió db
körte kg
mandarin kg
mangó db
mazsola kg
meggy kg
mogyoró kg
narancs kg
nektarin kg
ő.barack kg
ringló kg
szilva kg
szőlő kg
szőlő (mediterrán) kg
sárgabarack kg
ribizli kg
málna kg
szeder kg
eper kg
egres kg
áfonya kg
Mirelit gyümölcs:
Friss zöldség:
articsóka db
borsó kg
brokkoli kg
burgonya kg
cékla kg
cikória kg
cukkini kg
csicsóka kg
édesburgonya kg
édeskömény kg
fodros kel kg
fokhagyma kg
gomba(csiperke) kg
31
gomba(laska) kg
görögdinnye kg
gyökér kg
gyökér cs.
jégsaláta db
kapor cs.
káposzta (fejes) kg
káposzta (lila) kg
káposzta (kel) kg
karalábé kg
karalábé db
karfiol kg
kínai kel kg
kukorica db
lilahagyma kg
mángold kg
madársaláta kg
padlizsán kg
paprika kg
paradicsom kg
paraj kg
petrezselyem zöld cs.
poréhagyma db
radicchio kg
rebarbara kg
retek kg
retek cs.
római saláta kg
ruccola cs.
saláta db
sárgadinnye kg
sárgarépa kg
sárgarépa cs.
sütő tök kg
szív saláta kg
tak. répa kg
tök kg
tök (Helloween) kg
uborka kg
vöröshagyma kg
vöröshagyma cs.
z.bab kg
zeller kg
zeller db
zeller zöld cs.
zellerszár cs
32
Mirelit zöldség:
zöldbab kg
v.hagyma (kocka) kg
z.borsó kg
kukorica (csőves) kg
kukorica (szemes/morzsolt) kg
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 91 447 180 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
15 - Tengeri- és édesvízi halak
Lot No: 15
15221000 Frozen fish
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle tengeri és édesvízi
halak beszerzése - keretmegállapodás - 2021” a műszaki leírás és a közbeszerzési dokumentumok
nettó 4 922 973 HUF keretösszeg erejéig:
Tengeri- és édesvízi halak: Mennyiségi egység
Viaszlazac / Stinte(Osmerus eperlanus) édesvízi, mélyfagyasztott kg
Viaszlazac / Stinte(Osmerus eperlanus) tengeri, mélyfagyasztott, (5 - 8 cm) kg
Viaszlazac / Stinte(Osmerus eperlanus) tengeri, mélyfagyasztott, (9 - 13 cm) kg
Tóbiáshal/homoki angolna (Ammodytes sp.) (6 -12 cm) kg
Tóbiáshal/homoki angolna (Ammodytes sp.)(10 - 16 cm) kg
Sprotni (Sprattus sprattus) (8 - 11 cm) kg
Makrélacsuka (Cololabis saira), Egyesével fagyasztott kg
Kék puha tőkehal (Micromesistius poutassou), Egyesével fagyasztott kg
Lazac, filé kg
Hering (12-15 cm), egyedileg fagyasztott kg
Hering (15-17 cm), egyedileg fagyasztott kg
Capelin (fejes-beles, zsírszövet mentes) kg
Makréla (fejes-beles), Atlanti, (15-16 db/kg) kg
Hekk (törzs) (400-800 g/db) kg
34
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 4 922 973 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
16 - Tápok, takarmány kiegészítők-emlősök részére
Lot No: 16
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle tápok,
takarmánykiegészítők beszerzése emlősök részére - keretmegállapodás - 2021” a műszaki leírás és
a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott táblázat szerint:
nettó 5 359 175 HUF keretösszeg erejéig:
Tápok, takarmány kiegészítők - emlősök részére Mennyiségi egység
zolli (állatkerti növényevő táp) kg
ZOO (lucerna granulátum) kg
sárgarépa granulátum) kg
sertéstáp (hízótáp) kg
versenylótáp kg
báránytáp kg
agancsos vadtáp kg
zsiráftáp kg
száraz macskatáp (marhahúsos) kg
macska konzerv Jumbopack: Gourment Gold 96 x 85 g (finom pástétom) kg
macska konzerv (Happy Cat, Whikas) kg
macska tápszer (FHN Babycat Milk 300 gr) kg
kutyatáp (száraz) kg
kutyatáp (Hill's a/d) kg
kutyatáp konzerv (1240 g) kg
ÁP-17 (ásványi premix) kg
korpa kg
nyalósó kg
vas tabletta db
só tabletta db
Lisovi-R Combi kg
Jolovit l
Calgophos l
Reaselen kg
36
Gastropherm M + C kg
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 5 359 175 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
17 - Fagyasztott hús
Lot No: 17
15110000 Meat
15111100 Beef
15111200 Veal
15112100 Fresh poultry
15115200 Mutton
15118100 Horsemeat
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle fagyasztott húsok
nettó 2 103 735 HUF keretösszeg erejéig:
Fagyasztott hús Mennyiségi egység
Fagyasztott hús -baromfi kg
Fagyasztott hús -marha kg
Fagyasztott hús -ló kg
Fagyasztott hús -borjú kg
Fagyasztott hús -juh kg
38
meghosszabbított időszakra) vagy a nettó 2 103 735 HUF keretösszeg kimerüléséig szól.
állatkerti átvételig.