II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
El objeto del contrato será la contratación del suministro de quince vehículos nuevos preferentemente eléctricos en la modalidad de renting para la Fundación Canaria de Juventud Ideo según lo dispuesto en el Pliego de Prescripciones Técnicas.
Referentienummer: 7/2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34100000 Motorvoertuigen
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 712 800.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor meerdere percelen, maximumaantal: 2
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 2
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
LOTE I (vehículos para la isla de Gran Canaria)
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34100000 Motorvoertuigen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
LOTE II (vehículos para la isla de Tenerife)
Perceel nr.: 2