Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
WAN DF_EVPN verbindingen 2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie32400000 Netwerken
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van de aanbesteding is het contracteren van één Opdrachtnemer die WAN verbindingen voor Noorderpoort kan leveren conform de door de Opdrachtgever gestelde functionele en technische eisen, met de volgende subdoelstellingen:
- Standaardiseren, structureren en garanderen van het aanbod, waarbij het aantal in gebruik zijnde type verbindingen beperkt is en de beschikbaarheid van deze verbindingen maximaal gegarandeerd kan worden;
- Duidelijke, transparante, eerlijke en controleerbare SLA structuur op de afgenomen verbindingen, die gegarandeerd kan worden door Opdrachtnemer;
- Duidelijke en eerlijke prijsafspraken die er voor zorgen dat Opdrachtgever gedurende de looptijd van de Overeenkomst niet verrast wordt met onverwachte kosten;
- Flexibiliteit creëren met betrekking tot het kunnen uitbreiden en inkrimpen van het aantal WAN verbindingen en/of het kunnen opschalen of afschalen van de in gebruik zijnde WAN verbindingen.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1 388 430.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)32561000 Glasvezelverbindingen
32415000 Ethernetnetwerk
72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
72720000 WAN-diensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Opdrachtgever heeft verschillende locaties die als onderdeel van deze opdracht ontsloten dienen te worden middels WAN verbindingen.