Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на горива за служебните автомобили за нуждите на „УМБАЛ – Д-р Георги Странски” ЕАД – гр. Плевен”.
II.1.2)Основен CPV код09100000 Горива
II.1.4)Кратко описание:
Процедура по реда на Закона за обществените поръчки за доставка на горива за служебните автомобили за нуждите на „УМБАЛ Д-р Георги Странски” ЕАД - Плевен, чрез система за зареждане, при условия на безналично плащане с електронни карти, съгласно техничеки условия и изисквания и условията на настоящата документация.
Пълното описание на предмета на поръчката и съответно на горивата, включени в обявлението за откриване на процедурата за възлагане на настоящата обществена поръчка, са описани подробно по вид, количество и единица мярка в приложения към документацията образец на Техническа оферта (Предложение за изпълнение на поръчката в съответствие с техническите условия и изисквания на възложителя)- Приложение № 2 и Ценова оферта (Ценово предложение) - Приложение № 3.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове09100000 Горива
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Горивата обект на обществената поръчка, са следните: бензин А - 95, бензин А – 98/99/100, Дизелово гориво, газ "Пропан бутан". Оферираните горива, трябва да отговарят на данните от Техническата оферта (Предложение за изпълнение на поръчката в съответствие с техническите условия и изисквания на възложителя) – Приложение № 2 и Ценова оферта (Ценово предложение) - Приложение № 3.
Количествата на горивата, посочени в Приложение № 1 към документацията, са предвидени за нуждите на „УМБАЛ Д-р Георги Странски” ЕАД – Плевен за срок от 24 (двадесет и четири) месеца.
Тези количества са прогнозни и възложителят не се задължава да ги закупи в пълен обем, а в зависимост от своите потребности и финансова обезпеченост.
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
II.1.2)Main CPV code09100000 Fuels
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09100000 Fuels
II.2.4)Description of the procurement: