Een bug verstoort de manier waarop URL’s in aankondigingen in de vorm van e formulieren (eForms) worden weergegeven. We proberen het probleem snel op te lossen! Ondertussen raden wij u aan de komma (of enig ander bijzonder teken) aan het einde van de URL te verwijderen. Sorry voor het ongemak.
Leveringen - 329871-2022
Bulgarije-Ruse: Kleine vrachtwagentjes
2022/S 117-329871
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Leveringen
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Доставка на фабрично нов пикап
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
34131000 Kleine vrachtwagentjes
II.1.4)Korte beschrijving:
Доставка на фабрично нов пикап при следните минимални изисквания:
Обем на двигателя – не по малко от 2 200 см3 – дизел Максимална мощност - не по малко от 150 к.с.
Гориво - дизел
Максимален въртящ момент – не по малко от 400 Nm
Трансмисия – 6 степенна механична
Предаване – 4x4
Комбиниран разход – до 10 л. на 100 км.
Екологична норма – Euro 6
Кабина - двойна
Обща дължина – над 5 300 мм.
Обща широчина до 2100 мм.
Междуосие – над 3000 мм.
Пътен просвет – над 220 мм.
Система за управление динамичната устойчивост на автомобила
Разпределение на спирачното усилие и спирачен асистент
Активен контрол на сцеплението
Антиблокираща система
Клетка предпазваща купето от деформации
Асистент за потегляне по наклон
Автоматични халогенни фарове с автоматични дневни светлини
Фарове за мъгла
Електрически регулируеми странични огледала
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Система за намаляване на поднасяне при теглене на ремарке
Система контролираща потъването и изправянето при рязко спиране и потегляне, както и при неравности на пътя
Допълнителна защита на ходовата част и резервоара
Вана за товарното отделение
Защитна кора на вратата на товарното отделение
Странични степенки
Централно заключване на вратите с дистанционно
Заключване на вратата на товарното отделение
Мигачи интегрирани в страничните огледала
Подсилено окачване
Блокиране на задния диференциал
LED задни стоп светлини
Радио/CD система с Bluetooth
Мултифункционален LCD дисплей в приборното табло
Борд компютър
Климатик
Резервно колело в пълен размер
Кандидатът да е официален представител на марката с която кандидатства;
Кандидатът да притежава или да има сключен договор с лицензиран сервиз в гр. Русе за поддръжка на автомобила, с който кандидатства;
Автомобилът да бъде произведен през или след 2021 г.
Изпълнителят трябва да извърши следните дейности:
1. Доставка на фабрично нов пикап
Изпълнителят извършва доставка на пикапа до гр. Русе
След доставката се подписва приемо-предавателен протокол между изпълнителя и възложителя. Изпълнителят изготвя проект на приемо-предавателен протокол преди извършване на доставките и го съгласува с Възложителя.
2. Гаранционно обслужване
2.1. Гаранция от минимум 3 години или 100 000 км.
2.2.  В гаранционния срок изпълнителят отстранява изцяло за своя сметка и в определен срок възникнали повреди/дефекти, вкл. доставка на необходимите части и материали, както и сервизно обслужване на автомобила.