II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: GNU 2022/24
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34350000 Banden voor normale en zware voertuigen
II.1.4)Korte beschrijving:
Upphandlingen omfattar beställarens successiva behov av däck, däckservice och förvaring av däck för personbilar, lätta- och tunga fordon samt last- och entreprenadmaskiner.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
BORLÄNGE - Personbilar och Lätta transportfordon
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34350000 Banden voor normale en zware voertuigen
34351000 Banden voor normale auto's
34352000 Banden voor zwaar gebruik
50116500 Repareren van banden, inclusief monteren en uitbalanceren
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
FALUN - Personbilar och Lätta transportfordon
Perceel nr.: 2
HEDEMORA - Personbilar och Lätta transportfordon
Perceel nr.: 3
LUDVIKA - Personbilar och Lätta transportfordon
Perceel nr.: 4
SÄTER - Personbilar och Lätta transportfordon
Perceel nr.: 5
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 6
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 7
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 8
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 9
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 10