Prethodna informacijska obavijest
Ova je obavijest isključivo za prethodne informacije
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Održavanje, znanstvene i tehničke usluge povezane s inženjerstvom za europsko postrojenje za ispitivanje solarne energije
Referentni broj: JRC/IPR/2021/OP/1669-PIN
II.1.2)Glavna CPV oznaka50000000 Usluge popravaka i održavanja
II.1.4)Kratak opis:
JRC namjerava temeljem okvirnog ugovora ugovoriti usluge tehničke podrške za Odjel za energetsku učinkovitost i obnovljive izvore energije u JRC-u. Te usluge mogu obuhvaćati usluge održavanja laboratorijske opreme, uključujući hardver i povezani softver, ali i inženjerske znanstvene i tehničke usluge za projektiranje, integriranje i izgradnju mjernih sustava i drugih sustava za automatizaciju i eksperimentalnih postrojenja.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 500 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a50000000 Usluge popravaka i održavanja
71320000 Usluge tehničkog projektiranja
71350000 Znanstvene i tehničke usluge u inženjeringu
50411000 Usluge popravaka i održavanja mjernih aparata
50412000 Usluge popravaka i održavanja aparata za ispitivanje
50413000 Usluge popravaka i održavanja kontrolnih aparata
50430000 Usluge popravaka i održavanja precizne opreme
50800000 Razne usluge popravaka i održavanja
51100000 Usluge instaliranja električne i mehaničke opreme
51200000 Usluge instaliranja opreme za mjerenje, kontrolu, ispitivanje i navigaciju
II.2.4)Opis nabave:
Održavanje, znanstvene i tehničke usluge povezane s inženjeringom za europsko postrojenje za ispitivanje solarne energije.