Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Modernizacja II systemu wzbogacania miałów celem selektywnego wzbogacania węgla typu 34 i 35 w ZPMW JSW S.A. KWK „Knurów – Szczygłowice” Ruch Szczygłowice.
Numer referencyjny: 53/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV43100000 Urządzenia górnicze
II.1.4)Krótki opis:
Modernizacja II systemu wzbogacania miałów celem selektywnego wzbogacania węgla typu 34 i 35 w ZPMW JSW S.A. KWK „knurów – Szczygłowice” Ruch Szczygłowice
termin wykonania zamówienia: do 16 miesięcy od daty zawarcia umowy, w tym:
— wykonanie w 5 egzemplarzach kompletnej dokumentacji (z wyłączeniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia) niezbędnej do złożenia wniosku o uzyskania pozwolenie na budowę – do 3 miesięcy od daty zawarcia umowy,
— uzyskanie pozwolenia na budowę,
— protokolarne przekazanie rejonu robót nastąpi – do 30 dni kalendarzowych od daty uprawomocnienia się decyzji o pozwoleniu na budowę,
— terminy wykonania poszczególnych etapów umowy – zgodnie z załączonym do umowy harmonogramem rzeczowo-finansowym, opracowanym zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Specyfikacji technicznej.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa / Kupno
Modernizacja II systemu wzbogacania miałów celem selektywnego wzbogacania węgla typu 34 i 35 w ZPMW JSW S.A. KWK „Knurów – Szczygłowice” Ruch Szczygłowice