Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup aparatu Rezonansu Magnetycznego, systemu PACS wraz z jego instalacją i integracją z systemem szpitalnym HIS oraz przebudowa i rozbudowa pracowni rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022/PN/RBRM/01
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33111610 Magnet-Resonanz-Anlage
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) dostawa, instalacja, montaż, uruchomienie urządzenia rezonansu magnetycznego wraz z instalacją systemu PACS oraz integracją ze szpitalnym systemem HIS i RIS, szkolenie personelu; szczegółowy opis parametrów technicznych rezonansu magnetycznego określono w Załączniku nr 2 a, będącym integralną częścią SWZ
2) przebudowa z rozbudową pomieszczeń na potrzeby utworzenia Pracowni rezonansu magnetycznego (RM) i tomografii komputerowej (TK) placówki Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Hajnówce . Wszystkie prace w zakresie wchodzą w zakres rzeczowy Wykonawcy. Minimalny zakres prac jaki Wykonawca powinien wykonać zawiera (załącznik nr 2 c – PFU.):
2. Zamówienie zostanie zrealizowane w sposób kompleksowy i kompletny, umożliwiający korzystanie z pomieszczeń pracowni RM i TK oraz urządzeń RM wraz z niezbędnym dla niego systemem i wyposażeniem „pod klucz”, bez konieczności ponoszenia przez Zamawiającego dodatkowych kosztów.