Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Marktconsultatie - Markconsultatie Facilitaire dienstverlening
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90910000 Reinigingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De Vervoerregio Amsterdam (VRA) is voornemens haar facilitaire dienstverlening uit te besteden. Ter voorbereiding op de Europese aanbesteding die gepubliceerd zal worden op 1 augustus 2022, houdt de VRA een marktconsultatie in de vorm van een fysieke bijeenkomst.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79992000 Receptiediensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.14)Nadere inlichtingen