II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa zasuw i zaworów przemysłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (nr grupy 291-6)
Nuorodos numeris: 701902719/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42131230 Vožtuvų užsklandos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz.1986 tj.)zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasuw i zaworów przemysłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.u. Przedmiot zamówienia podzielono na 11 zadań — zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ .
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Armatura przemysłowa — Zasuwy klinowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42131230 Vožtuvų užsklandos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Armatura przemysłowa — Zasuwy Klinowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1;2 i 2a do SIWZ.
Armatura przemysłowa — Zasuwy Nożowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 2
Armatura przemysłowa — Zasuwy Nożowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ.
Armatura przemysłowa — Zasuwy Płytowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 3
Armatura przemysłowa — Zasuwy Płytowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ.
Armatura przemysłowa — Zawory Zaporowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 4
Armatura przemysłowa — Zawory Zaporowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ.
Armatura przemysłowa — Zawory Zwrotne wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 5
Armatura przemysłowa — Zawory Zwrotne wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ.
Armatura przemysłowa — Zawory Kulowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 6
Armatura przemysłowa — Zawory Kulowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ.
Armatura przemysłowa — Regulatory ciśnienia wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 7
Armatura przemysłowa — Regulatory Ciśnienia wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ.
Armatura przemysłowa — Sterowniki do zaworów redukcyjnych wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 8
Armatura przemysłowa — Sterowniki do zaworów redukcyjnych wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ.
Armatura przemysłowa — Zawory Redukcyjne z samoregulacją wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 9
Armatura przemysłowa — Zawory Redukcyjne z samoregulacją wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ.
Armatura przemysłowa — Zawory Redukcyjne Przełożeniowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 10
Armatura przemysłowa — Zawory Redukcyjne Przełożeniowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ.
Armatura przemysłowa — Zasuwy Kopertowe Podsadzkowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 11
Armatura przemysłowa — Zasuwy Kopertowe Podsadzkowe wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1; 2 i 2a do SIWZ.
Dostawy - 330500-2019
Polska-Katowice: Zawory zasuwowe
2019/S 134-330500
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902719/01
II.1.2)Główny kod CPV
42131230 Zawory zasuwowe
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11