Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Prekės - 330542-2019
Lenkija-Katowice: Grandinė
2019/S 134-330542
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa łańcuchów technicznych ogniwowych i łańcuchów gospodarczych ogniwowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 287-8 i 287-9)
Nuorodos numeris: 701802102/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
44540000 Grandinė
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łańcuchów technicznych ogniwowych i łańcuchów gospodarczych ogniwowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Przedmiot zamówienia podzielono na 16 zadań — zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Łańcuch techniczny niekalibrowany 6x42x24 mm ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Łańcuch techniczny niekalibrowany 6x42x24 mm ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch techniczny niekalibrowany 8x54(52)* x32 mm ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 2
Łańcuch techniczny niekalibrowany 8x54(52)* x32 mm ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch techniczny niekalibrowany 10x66(65)* x40 mm ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 3
Łańcuch techniczny niekalibrowany 10x66(65)* x40 mm ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch techniczny niekalibrowany 13x78x50 mm ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 4
Łańcuch techniczny niekalibrowany 13x78x50 mm ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch techniczny niekalibrowany 13x82x50 mm ogniwo długie wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 5
Łańcuch techniczny niekalibrowany 13x82x50 mm ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch techniczny kalibrowany 10x28x34 mm ogniwo krótkie wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 6
Łańcuch techniczny kalibrowany 10x28x34 mm ogniwo krótkie wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch techniczny kalibrowany kl. 8 16x80 mm 200/322 kN ogniwo długie wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 7
Łańcuch techniczny kalibrowany kl. 8 16x80 mm 200/322 kN ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy kalibrowany kl. 8 11x31 mm wciągnik łańcuchowy górniczy wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 8
Łańcuch ogniwowy kalibrowany kl. 8 11x31 mm wciągnik łańcuchowy górniczy wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy kalibrowany kl.6 13x36 mm wciągnik łańcuchowy górniczy wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 9
Łańcuch ogniwowy kalibrowany kl.6 13x36 mm wciągnik łańcuchowy górniczy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy kalibrowany kl.8 13x36 mm wciągnik łańcuchowy górniczy wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 10
Łańcuch ogniwowy kalibrowany kl.8 13x36 mm wciągnik łańcuchowy górniczy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy kalibrowany 16x80 mm 60/180 kN do podwieszania i transportu wg. asortymentu określonego wg zalacznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 11
Łańcuch ogniwowy kalibrowany 16x80 mm 60/180 kN do podwieszania i transportu wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy kalibrowany 18x90 mm 100/250 kN do podwieszania i transportu wg. asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 12
Łańcuch ogniwowy kalibrowany 18x90 mm 100/250 kN do podwieszania i transportu wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 6 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 13
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 6 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 8 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 14
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 8 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 10 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 15
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 10 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 13 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg asortymentu określonego wg załącznika nr 1 i 2
Pirkimo dalies Nr.: 16
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 13 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701802102/01
II.1.2)Główny kod CPV44540000 Łańcuch
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44540000 Łańcuch
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16