Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Studio sugli effetti dell'automazione sul comportamento e sulle prestazioni degli utenti della strada
II.1.2)Codice CPV principale73220000 Servizi di consulenza nel campo dello sviluppo
II.1.4)Breve descrizione:
L'obiettivo principale di questo studio consiste nel fornire alla Commissione e alle altre autorità pubbliche informazioni sugli effetti che l'impiego di assistenti alla guida, l'automazione parziale e totale, avrà sul comportamento nel traffico di tutti gli utenti della strada e, in particolare, sui conducenti di veicoli a motore, e nel valutare le conseguenze per la legislazione dell'UE, in particolare per quanto riguarda la formazione e la concessione delle patenti di guida agli automobilisti
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 350 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Cfr. indirizzo Internet indicato alla sezione I.3).
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Automatizavimo poveikio kelių naudotojų elgesiui ir eksploatavimui tyrimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas73220000 Taikomosios veiklos konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pagrindinis šio tyrimo tikslas yra teikti Komisijai ir kitoms viešosioms institucijoms įžvalgas apie poveikį, kurį įdiegta pagalba vairuotojams ir dalinė bei visiška automatizacija darys kelių naudotojų elgesiui jiems dalyvaujant eisme, ir ypač motorinių transporto priemonių vairuotojams, taip pat – vertinti pasekmes ES teisės aktams, ypač susijusiems su vairuotojų mokymu ir licencijavimu
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 350 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Žr. interneto adresą, nurodytą I.3. dalyje.