Supplies - 330920-2023
Bulgaria-Varna: Mineral water
2023/S 105-330920
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка на нискоминерализирана бут. трап.вода, диспенсъри и тяхната проф. за нуждите на соц. услуги, пенсионерските клубове, Дирекция „Превенции“, детските ясли и други вт. разп. с бюджет по об.п.
II.1.2)Main CPV code
15981000 Mineral water
II.1.4)Short description:
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на диспенсъри, нискоминерализирана бутилирана трапезна вода и профилактика на диспенсърите за нуждите на социалните услуги-второстепенни разпоредители с бюджет и пенсионерските клубове към Община Варна,Дирекция «Превенции»  и доставка на нискоминерализирана бутилирана трапезна вода за нуждите на общинските детски ясли на територията на Община Варна, отговарящи на всички изисквания на Техническите спецификации- Приложения №1 и №2.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 105 120.00 BGN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Обособена позиция 1: „Доставка на диспенсъри, нискоминерализирана бутилирана трапезна вода и профилактика на диспенсърите за нуждите на социалните услуги, пенсионерските клубове, Дирекция „Превенции“ и други второстепенни разпоредители с бюджет“
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на диспенсъри, нискоминерализирана бутилирана трапезна вода и профилактика на диспенсърите за нуждите на социалните услуги-второстепенни разпоредители с бюджет и пенсионерските клубове към Община Варна,Дирекция «Превенции»
Обособена позиция 2: „Доставка на нискоминерализирана бутилирана трапезна вода за нуждите на общинските детски ясли на територията на Община Варна“
Lot No: 2
При изпълнение на поръчката следва да се извърши  доставка на нискоминерализирана бутилирана трапезна вода за нуждите на общинските детски ясли на територията на Община Варна, отговарящи на всички изисквания на Техническите спецификации- Приложения  №2